PDA

View Full Version : Prekid u sred razgovora



Srecko
17-11-2012, 10:42
Pozdrav, imam problem da po neki put u sred razgovora me neko ne cuje sa "druge strane" ili mi se desila cak obrnuta stvar da ja nekoga ne cujem. Odradio sam hard reset, ali ne mogu da ga da kazem testiram, jer se po neki put desi tokom razgovora... Voice memos super radi, Siri isto ajde... :)

Silence
17-11-2012, 12:21
Ja u vipu imam isti problem ali na pojedinim mestima u kuci i po gradu.. Nisam imao ranije tih problema tako da mislim da nije do nas nego do mreze.. Isto se desava mom drugu na S2 i S3


Tapatalk.

evil
17-11-2012, 12:26
Isto se to desava i kod mene kada me zove drugar sa S2 ili sa iP3 ili kada ih ja zovem i to samo u prvih 30-60sek prekine i posle opet kada pozovem sve lepo radi, al to se ne desava stalno :-)


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Srecko
17-11-2012, 12:45
Da da, bas taj slucaj je i kod mene. I mogu reci da mi bas onako po malo smeta... Al sta sad... Hvala drugari!


Sent from my iPhone using Tapatalk

flow
17-11-2012, 13:51
Da li vam je upaljen 3G?


Tapatalk

kurbla
17-11-2012, 15:34
u poslednje vreme i ja imam taj problem na vipu i postaje sve to zaista iritirajuce,narocito kad im dajes velike pare za paket koji koristis.Pre 2 meseca je sve pocelo i dan danas traje :(

Razmisljam o prelasku na Telenor :)

Silence
17-11-2012, 15:38
Tako, pre 2 meseca.. Mora to da prijavimo.. I sa 3g i bez je isto...


Tapatalk.

evil
17-11-2012, 15:39
Ja koristim mts postpaid, a drugar telenor postpaid i isto se desava na mts i telenor...tako da ne vidim svrhu prelaska....Al to se kod mene desava samo na 4s, jer sam pre toga koristio Nokia-u i nikada mi se nije desavalo za ovih 6 godina od kako sam postpaid da prekine vezu. Uglavnom tonse retko desava, mozda jednom u mesecu, tako je kod mene.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

fanste
17-11-2012, 15:43
I meni pukne jednom dvaput mesecno na mts, ali imam i4 i sve kao mislim da je Antena Gate, ali ocigledno je do mreze..

Srecko
17-11-2012, 18:20
I ja sam na mts-u i ovaj mesec sam uzeo nov paket, i od kada sam promenio paket, konkretnije Mix L (izvinite na gresci u vezi naziva), ovo se desava. I stvarno zna da bude iritirajuce...

Samo me ispravite ako gresim, kada se god uspostavi razgovor, u tom trenutku se skida jedan besplatan minut tako? Znaci ne ceka se da prodje taj minut, nego na samom pocetku tako?


Sent from my iPhone using Tapatalk

fanste
17-11-2012, 19:01
Mix net L imam i ja. Ista situacija

lappia
17-11-2012, 19:34
I ja sam na mts-u i ovaj mesec sam uzeo nov paket, i od kada sam promenio paket, konkretnije Mix L (izvinite na gresci u vezi naziva), ovo se desava. I stvarno zna da bude iritirajuce...

Samo me ispravite ako gresim, kada se god uspostavi razgovor, u tom trenutku se skida jedan besplatan minut tako? Znaci ne ceka se da prodje taj minut, nego na samom pocetku tako?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, skidaju odmah taj minut, znaci svaki zapocet minut skidaju kao ceo.