PDA

View Full Version : Problem sa prikazom albuma



V@nja
28-08-2009, 18:27
U pitanju je iPod touch 1g (8GB model) sa instaliranim 3.0 softverom. Sve radi normalno, izuzev kada je u pitanju prikaz albuma dok je ipod 'zarotiran'. Tada mi sve albume prikaze kako treba, izuzev jednog koji je kompilacija. On se na listi nalazi barem 30-40 puta. Da napomenem da su svi id3 tagovi uredno sredjeni. Ja pretpostavljam da je problem u tome sto je kompilacija u pitanju, ali toga nije bilo dok je bio 2.x sofware. Drug mi je govorio da postoji neka opcija u iTunes koja to rijesava, ali ja nju ne mogu da pronadjem. :confused:

Pozdrav i hvala unapred :D

ShaX_91
28-08-2009, 22:06
Pa to je verovatno zato sto je artist drugaciji kod svih pesama. I ja imam taj problem, zelim da sastavim neku kompilaciju, i sve to stavim u jedan album, ali zato sto je stavka artist kod svake pesme drugacija, onda ne mogu to da valjano resim. :(

EDIT:
Resio sam problem.
Kada zelis da stavis vise pesama od razlicitih izvodjaca u jedan album, kod svake te pesme moras da stavis potpuno isto ime albuma kao kod ostalih, i kada pritisnes na get info, kod svake te pesme moras da oznacis opciju part of a compilation. Pozdrav!

V@nja
29-08-2009, 00:38
kod svake te pesme moras da oznacis opciju part of a compilation.

E .. taj dio sam ja izgleda propustio.

Hvala!