PDA

View Full Version : Vibracija problem?!



imikica
02-11-2012, 12:50
Imam problem sa jednim 4S iOS 6.0 kada mi je ukljucena vibracija i neko me zove u SILENT modu nece da vibrira, a i kad je ukljucena u RING modu isto nece da vibrira kad me neko zove,ali zato kad mi stizu poruke ili u igrici kad nesto pogresim radi normalno.

Da li neko ima slicnog iskustva?

EDIT: Kada palim silent ima inicijalizaciju da je ukljucena vibracija.

evil
04-11-2012, 03:55
Jesi li probao da mu odradiš ponovo restore?

Brabus
04-11-2012, 04:43
Resetuj podesavanja u settings pa vidi i obrati paznju na onu no disturb opciju, nisam je koristio pa ne znam tacno u detalj sta i kako radi.

Srecko
04-11-2012, 10:40
Desilo se to jednom meni dok sam imao cetvorku, odradio sam hard reset i sve se vratilo u normalu... Ne verujem da je hardverski problem.

imikica
04-11-2012, 22:29
Resetuj podesavanja u settings pa vidi i obrati paznju na onu no disturb opciju, nisam je koristio pa ne znam tacno u detalj sta i kako radi.

Resen problem bas kao sto je napisano!!!

dzonikinsan
06-11-2012, 12:34
narode, ja nemam bas ovakakv problem, ali malopre kada mi je zazvonio telefon, nije mu radila vibracija, ali cim se opet posle nazvao bilo je sve ok, i opet i opet i opet, radi od tada, sta bi to moglo da bude, da li je to softverski bug ili hardverski, ne znam, nije mi fabricka melodija na zvonu vec sam napravio Iringtone preko Itunes-a ali nema to valjda veze, u tome i jeste problme, samo se jednom desilo, ali sam picajzla, skupa igrackica, kao ne zakucava, a uvek nesto zamrlja...bezveze, inace nosim Iphone 4s simfree 5.1.1.