PDA

View Full Version : Problem sa update na App Store



ljubam
27-10-2012, 00:35
Zamolio bih nekoga ako moze da mi pomogne oko sledeceg problema... U pitanju je 5.1.1,sa update-om je sve bilo u redu sve dok pre nekog vremena nisam skinuo nesto sto se placa i platio karticom. Od tada nista ne mogu vise sto je free da skinem,niti da uradim update! Prvo mi izadje prozor sa tekstom "There is a billing problem with a previous purchase",odem na continue,i onda me prebaci na Account,nista mi nije jasno... Zahvaljujem u napred!

Chuckie
27-10-2012, 01:12
Nabaci dovoljno love na karticu da ljudi naplate sta si kupio i nece biti vise tog problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ljubam
27-10-2012, 01:32
Ali,to mi se nikada ranije nije desavalo... Npr. sve sto je free ne mogu ni da update-ujem,ni da skinem,ato sto sam kupio,to su neke dve aplikacije,po $0.99,to je placeno. Dok nisam kupio to,nikakvih problema nisam imao...

zmajcek
27-10-2012, 09:31
Jesi siguran da je placeno? Deluje kao da nesto nije u redu sa uplatom pa ti sada blokiraju nlog dok to ne resis..

Chuckie
27-10-2012, 09:33
Velim stavi lovu na karticu da naplate sta si kupio, nije placeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ljubam
27-10-2012, 13:37
jbg.trebalo bi da sam platio,mislim da mi ne bi dozvolili da kupim nesto bez para,ne znam... A kako da proverim sta je placeno,a sta nije...?

zmajcek
27-10-2012, 13:41
Pa jel imas elektronsko bankarstvo? Pogledas promet na kartici i vidis sta je kome i kad placeno.. Ako nemas onda u banku pa isto to proveris na salteru...
Ili uplatis pare na racun pa vidis oce li ti skinuti ili ne..

ljubam
27-10-2012, 14:15
Tacno je to bio problem! Upravo sam prebacio na internet karticu 3 evrica i sve je ok. Hvala vam puno!!! Pozdrav!