PDA

View Full Version : iphone bomba



acad79
26-08-2009, 22:53
verovatno cete da mislite da sam lud ali nisam juce sam slusao na francuskim vestima da je zabelezeno vise slucaja da iphon eksplodira i povredi korisnika prikazivali neku devojku i nekog starca posecene im ruke i lica objasnjavaju da je uzrok baterija koja se iz nekog razloga pregreje nisam siguran koji je razlog jer neznam najbolje francuski prikazivali su iphon fabriku sad rade neku anketu o tome dali je jos neko cuo nesto slicno

kocka90
26-08-2009, 22:55
bilo je slicnih vesti i u USA...

edit:



A French teenager was injured after his girlfriend's iPhone shattered and a piece of the device hit him in the face.

Zoom

According to the AFP, the teen claims his girlfriend's iPhone shattered, resulting in an eye injury for him. The phone began making a hissing noise and the screen suddenly broke, sending pieces flying in the air, the boy's mother told the AFP.

"My son was frightened but he did not lose an eye," said Marie-Dominique Kolega.

The news echoes a similar and very recent story from the UK. Apple reportedly try to buy the silence of an 11-year-old Liverpudlian and her family after her father complained that her iPod had exploded. Ken Stanborough says he dropped his daughter's iPod and it started to make a hissing noise. Stanborough picked up the device and, upon feeling the iPod getting hotter in his hand, threw it out into the back yard where within 30 seconds, the device "popped" and jumped 10 feet into the air in a puff of smoke.

After contacting Apple, the Briton claims the Cupertino-based company offered him a full refund but stipulated that in accepting the refund, the family was agreeing to not tell anyone about episode.

While the AFP reports that the mother of the French teen contacted Apple, the company's response is not yet known.

acad79
26-08-2009, 22:57
kao desava se i sa nokijama i drugim ali kao najvise slucajeva sa iphonom

kocka90
26-08-2009, 23:02
aj razumem da eksplodira ako ga ostave na suncu ili u kolima ali ovako iz cista mira... :S

acad79
26-08-2009, 23:08
ajde prevedi ovo na srpski ako mozes

kocka90
26-08-2009, 23:15
da ne prevodim sve , u tekstu pise da je jedan francuz povredjen kad je ekslodirao iPhone njegove devojke. Kao telefon je poceo da pravi nekakav zvuk i odjednom je eksplodirao ekran i delic mu je upao u oko, ali srecom nije izgubio vid...i isto tako ranije se desilo da nekoj 11.godisnjoj devojcici eksplodira iPod , kao njen otac je ispustio iPod na zemlju i podigao ga i on je poceo da isputsta neki zvuk i on ga bacio u bastu i on je pukao i odleteo kao 10 feet u vazduh ...i Apple je kao platio da oni to ne pricaju :)

Ripper
27-08-2009, 04:18
Ne verujem dok ne vidim :P

PasHke
27-08-2009, 09:44
'alo kevo----- KA-BOOM!!!!! ma 1000 x!!!

od chega je baterija kad se toliko razneo telefon? plasticni eksploziv????? mislim da oni to malo preuvelicavaju zbog osiguranja i odstete....leaches....ko kad bi se ja sad zalio na eksplozivnu kokakolu! otvorim je naglo, proshishti i tuzim kokakolu zbog prevelikog pritiska u boci.....

1024
27-08-2009, 09:58
Da u telefonu nesto "pukne" zbog pregrevanja je moguce. Ali da iPod skoci 3 metra u vazduh... Iskreno ne verujem.
Eto ideje za novu aplikaciju: iSplosion - pregreje uredjaj dok ne eksplodira.

joksa
27-08-2009, 15:35
Ne daj Boze da teroristi cuju za ovo, Apple nece moci da ih napravi dovoljno :-)

1024
27-08-2009, 21:49
"Sir, drop your iPhone and put your hands above your head!" :D

srbinovic
28-08-2009, 11:45
Sledeci koji bude isao na rostiljanje na Adi, Kosutnjaku ili gde vec, nek umesto pljeke stavi iphone, pa da stvarno vidimo koliko moze da odleti :)

Godzilla
28-08-2009, 13:15
Naravno da ce puci ako se pregreje,zasto se bas u ovo pakleno doba desilo,a ne zimi...
Ko ne pazi,boooom :)

Markisha
29-08-2009, 08:46
Na bas takvo pucanje kako su o pisali bih samo rekao mmmmmmmmmda... :)
Mada meni se par puta bas opasno ugrijao dok je bio na punjacu ovoga ljeta...

enki
29-08-2009, 10:20
hmm ja posteno mislim da je to nemoguce!! baterija u krajnjem slucaju moze da naprsne da se razlijee.. da ekran !! eksplodira !! to je glupost :P pa nije to ekran sa katodnom cevi pod pritiskom ... aa cujes ovo odleteo 3 m u vazduh xaxaxa jesteeeeeee explodirao mu mali rezervar sa kerozinom :P

enki
29-08-2009, 10:24
nego je bila fora neko uzeo klincu iphone i olupao mu ga o glavu :P i sad kaoo explodirao ! :P xaxa ocu novi mama !
glupi amerikanci

miki89
30-08-2009, 01:39
za sve su to krivi Jevreji, ja da vam kazem :P

zex84
30-09-2009, 00:49
e ja primetim da mi se greje fon kad picim igrice duze od sat vremena..mada nije nesto strasno.doduse cudno mi je da se mob tako greje dok se koristi ali sobzirom da nisam ranije imao neki mocniji mob ne mogu da poredim.verovatno im je to normalna pojava kad su pod opterecenjem,sta znam..nemaju cooler :)

zexx0r
30-09-2009, 15:01
nishta dok se ne napravi hladjenje vodom xD ono kao, mini sistem sa cevima kroz pozadinu iphona :P samo dolijesh destilovanu i sve shljaka xD

Markisha
30-09-2009, 16:24
Ma još bolje tečnim azotom! :D

1024
30-09-2009, 16:36
"Say, you ordered a whiskey but don't have ice cubes. There's an app for that!"

reklama za iPhone 3GSX++ iz 2012 godine :vb_kez:

Rakic90
01-10-2009, 13:39
"say, you ordered a whiskey but don't have ice cubes. There's an app for that!"

reklama za iphone 3gsx++ iz 2012 godine :vb_kez:

lllloooooollllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d :d :d :d :d hahahaaaahh!!! :d :d :d :d :d