PDA

View Full Version : gmate problem... nema zvuka, ili ima i nakon recimo 30tak sekundi razgovora



alimen
22-10-2012, 08:54
Znaci nakon jedno 30tak sekundi razgovora prekine, ja nista ne cujem onog tamo a on mene cuje, pa ne mogu da prekinem razgovor, prekini poziv ali dugme ne reaguje...

Gmate koristio sam na iphonu zezao me, sad mi se ovo desava na androidu motorola atrix... :(

studioton
22-10-2012, 10:10
odradi reset gmate-a sa iglicom .. zatim povezi na uradjaj i trebalo bi da ti ponudi update firmware-a .. posle toga bi trebao da radi .. ako ti ne daje .. idi na skyroam.com i pogledaj koji je zadnji update, i kontaktiraj ih na mail, daj im serijski gmate-a , oni ga ubace u sistem i odmah ce ti ponuditi update za instaliranje

alimen
22-10-2012, 14:37
Odradio nadogradnju, znaci instalirao zadnji gmate na telefon za android, i uradio update firmwarea opet isto... ne u tolikoj mjeri ali isto, desi se znaci da ne mogu prekinuti razgovor ili jednostavno prekine u toku razgovora ali samo audio, on ostane otvoren i ako druga strana prekine razgovor... mroam ugasiti i upaliti gmate da izgubi kontatk sa telefonom i onda je ok do narednog puta... :(

alimen
22-10-2012, 19:35
Upravo sam resetovao sa iglicom i sad mi stalno blinka zelena lampica i ne mogu da se nakacim sa telefonom na gmage :(