PDA

View Full Version : Intel Celeron G540 Sandy Bridge 2.5GHz GIGABYTE GA-H61M-S1 rev.2.1 grafika:xfx 960gt



zule73
21-10-2012, 19:45
Intel Celeron G540 Sandy Bridge 2.5GHz
GIGABYTE GA-H61M-S1 rev.2.1
grafika:xfx 960gt
memorija: 4gb kingston

da li ce na ovoj masini raditi mountain lion?
kupujem ovu plocu i procesor sutra,pa me zanima da li je kompatibilno sve?
hvala unapred!
i da li mora bas da bude gigabyte ploca ili moze i neka msi?
i odakle da skinem os?
ako moze na p.m.

noname
22-10-2012, 10:41
Trebalo bi da sve bude ok. (pod pretpostavkom da je to 9600gt:))

Najbolje je da bude gigabyte.
Ostalo na PM.

zule73
22-10-2012, 10:44
hehe ,jeste 9600 gt,pogreska! :)
nesto citam po netu,jel istina da moram da imam neki mac da bih uopste instalirao ml na moj komp?
ako je tako onda mogu samo da placem...

noname
22-10-2012, 10:46
Ako misliš da to odradiš bez razbijanja kompa, onda da, treba ti neki Mac ili hack... Jbg.

zule73
24-10-2012, 08:39
jel meni neko obrisao temu u post-instal?
nikako da nateram zvuk da radi! da li neko ima neku ideju?

poslao sam ti slike na pm

Byakuya
25-10-2012, 00:50
Zule nemoj pisati post za postom nego koristi dugme EDIT i obrisan je post posto si radio 1001edit toliko da je sama tema izgubila smisao.

zule73
25-10-2012, 13:14
pa mozda je tebi tema izgubila smisao,ali meni nije.brises mi kad editujem,a ovamo me kritikujes sto pisem post za postom...ajd se odluci!
kao sto verovatno znas,kada uradis edit to se ne vidi u quick prewiev,tako da je i mala verovatnoca da ce neko uopste i videti pitanje...
ne sme covek ni u rodjenoj temi da pise!
temu sam otvorio u POST install,zato sto sam zavrsio instalaciju.i bezveze je da sada pisem u PRE installu...

Byakuya
25-10-2012, 16:33
edit:ne vidim nigde uputstvo kako da napravim dual boot?trenutno ga dizem na jako ******ski nacin!
edit 2: ne znam ni kako kext-ove da instaliram...
edit 3: nasao sam nacin da instaliram kext-ove,ali sta god da pokusam da instaliram ili promenim uvek isti iritantni prozor koji trazi pristup administratora!
edit 4reinstalirao sam opet sistem i sada mogu da instaliram kextove.ne radi mi net a mislim da mi ne radi ni zvuk.da li neko zna koji mi kext-ovi za o trebaju?
hvala!
edit 5:uspeo sam da instaliram kext za net,pisem sa ML-a!
ne mora niko da mi pomaze,do ujutru cu sve da resim sam,krenulo je da me kenja!

Ajde malo lepo procitaj sta si napisao pa sam zakljuci da li je delete bio opravdan i nije na odmet biti malo kulturniji na forumu...


kao sto verovatno znas,kada uradis edit to se ne vidi u quick prewiev,tako da je i mala verovatnoca da ce neko uopste i videti pitanje...

Ovde se vec radi o tome sta je tebi bitno ne nama realno...onaj ko treba videce...kada bi svi radili bump na sta bi to licilo?