PDA

View Full Version : Ne mogu da aktiviram itunes account



zemlin
25-08-2009, 11:18
naime skinuo sam iTunes na com,ispratio korake za autorizaciju,dobio sam aktivacioni email na com i kada pokusam da sa aktivacione adrese udjem u i Tnes pocne ucitavanje i stane.Svi podatci su mi ispravni.A kada sa deska udjem u iTunes i ukucam email i lozinku nece da me prijavi i ponovomi salje aktivacioni email na comp i tako u nedogled....sta mi je raditi ? Hvala

Jazzard
20-09-2009, 23:19
Ok, imao sam potpuno isti problem kao ti i uz malo improvizacije sam uspeo da ga resim.
Ovako: verovatno imas iTunes 9 koji ume da pravi problema oko registracije, 8 je dosta laksi po tom pitanju ali evo kako da resis problem... prvo napravi Gmail sa tvojim imenom i prezimenom i obavezno zemljom porekla United States zatim prodji ceo postupak registracije kao sto je objasnjeno na forumu ( http://www.isrbija.net/showthread.php?t=2391 ) i kad dodjes dodjes do popunjavanja licnih podataka stavi iste kao i one sto si stavio za Gmail, u medjuvremenu ugasi iTunes posto ce se ionako sam upaliti pri aktivaciji linka iz apple-ovog mail-a (koji ce stici nakon registracije) zatim u sing in ukucaj gmail mail i pass i to bi nadam se trebalo da bude to.. :vb_smash:

carterado
21-09-2009, 00:08
Prebačeno u MAC i PC > iTunes.