PDA

View Full Version : Installous 5 IPad 2 probelm



raDOS
16-10-2012, 20:17
Pozdrav,

Imam jedan problem sa installousom, kad izaberem neku aplikaciju i odem na download pojavi se vise opcija za donload i koju god izaberem kad se treba otvoriti prozor da ukucam security code, samo bude bijelo u tom prozorcicu. I to se desava od skoro. Da li je neko imao slican problem i da li zna rjesenje problema. Jer nova instalacija inst. mi nije nista popravila

Hvala unaprijed

Gavro
16-10-2012, 20:19
Desilo se meni juče..ali sam čini mi se samo isključio installous i ponovo ga posle uključio :)

raDOS
16-10-2012, 20:22
Nista.... Meni je vec danima tako. Prvo je bio problem jer sam imao installous 4 i nije moglo nista. A kad sam instalirao 5 bilo je na pocetku ok, a sad ne radi.

darkomd86
19-10-2012, 02:45
I ja imam taj problem na iPad 3

3gs
19-10-2012, 02:48
Citaj temu za installous ima vec to
Sjeban im je nesto server rekao bih ja... Tako da strpljenja
Do sada im se milion puta tako desavalo ali im nije ovoliko trajalo

toscana
21-10-2012, 00:00
Isti problem i kod mene :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pavle
21-10-2012, 00:03
Kod mene cas radi a cas ne...
To je search na install0usu...a ovako mogu za sad da skidam...ali me nervira search...:(


Tapatalk

njikolaj
21-10-2012, 20:23
Sa benchmark foruma prenosim informaciju od korisnika MareBGD (ja josh nisam testirao, a ista je greska i kod mene) >

"Ovo je pomoglo.

Try to un-install App Sync for iOS5, Hackulo resorces, Installous 5 and source gui then reboot the phone go to iFile and Var/mobile/library and delete installous folder and any file named Installous, respring then re-install all the packages but Installous 5 shoud be installed from from repo.hackyouriphone.org… not from cydia.hackulo.us/ It worked for me just 10 minutes ago..."

edit: popravi se sam od sebe;)