PDA

View Full Version : Iphone 4+ Jailbreak + givey, IMEI Unlocked, Ali neceeeeee



heavendiablo
15-10-2012, 11:08
Iphone 4 sa uradjenim jailbreak-om i u potpunosti funkcionise sa givey karticom, otkljucan preko IMEI pre 6 dana, 65 eura otkljucavanje, medjutim sad kad pokusavam da ga aktiviram preko Itunes nece, nista se ne desava. Na itunes-u RESTORE dugme je blindovano ( ne moze da se pritisne kao ni dugme Check for Update)...
Prikacim ga sa givey karticom - nece da se otkljuca
Prikacim ga sa karticom sa kojom treba da radi kad se otkljuca (bez givey) - nece...
Prikacim ga bez ijedne kartice - nece da se otkljuca....
Uradim sinhronizaciju- nista... radi kao i pre sto je radio dok nije bio otkljucan....

Jel moze pomoc da ga otkljucam ? :)

miodrage
15-10-2012, 11:18
Moras da ga deaktiviras prvo. Ja znam za 2 metode, koje su po meni najjednostavnije:
1) Redsn0w pa ides na jailbreak, sve pogasis, i ostavis de-active iPhone, odradis proceduru i to je to
2) instaliras SAM preko Cydie, i kliknes na de-active iPhone.

Bilo koju od ovih metoda da izaberes, svejedno je, kad si uradio deaktivaciju, prikacis fon na iTunes, i nakon nekoliko sekundi bi trebalo da ti ispise Congratulations, i da se pojavi u iTunesu tvoj uredjaj.

heavendiablo
15-10-2012, 12:04
A ako skinem novi IOS 6 , sta bi onda bilo ?

zabrljanje
15-10-2012, 12:11
Nista, imao bi iOS6 i bio bi bez jb-ka. Bolje probaj ovo sto je@miodrage predlozio.
Sve to pod uslovom da je sad simfree.

heavendiablo
15-10-2012, 12:14
Ma sve je to ok samo sto ej meni tel poceo da skida IOS6 sam, i stigao sa downloadom do pola pa sam morao da ugasim WIFi da ne skida dalje, sad sam se bas zajebao :)

zabrljanje
15-10-2012, 14:09
Ucinjenom poslu mane nema ali sa uradjenim jb nisi trebao da radis OTA update (preko wifi update).

heavendiablo
15-10-2012, 14:21
Da li se na neki nacin moze prekinuti dalje skidanje IOS6, da se stopira, zaustavi, izbrise?

heavendiablo
15-10-2012, 14:29
Ili da se ponovo uradi jailbreak? Ili da pustim da on zavrsi svoje, sta fali ne jailbreak-iranoj IOS6-ici :)

zabrljanje
15-10-2012, 14:47
Ugasis wifi ili ruter... i posle odredjenig vremena ti javi da nije uspeo da skine update.