PDA

View Full Version : Pomoc u vezi iTunes-a!!!



iAlek
03-08-2008, 19:50
Kupio sam iPhone,i iTunes mi je komplikovan.
Jel moze neko da mi objasni,kako da kontakte koje sam iz Nokie preko PC Suite perbacio u komp,sinhronizujem na iPhone?
I kako da prebacim slike iz kompa u iPhone?
Hvala unapred!

kocka90
03-08-2008, 19:54
za kontakte ne znam, a za slike u iTunsesu selektujes foldere koje zelis i sinkujes
koji firmware imas?

iAlek
03-08-2008, 20:13
firmware je 1.1.4
Fora je sto nemam foldere,nikako ne mogu da dodjem do njih! Kako ja da sinhronizujem komp i iTunes?

kocka90
03-08-2008, 20:30
Pise Sync photos from: pa kliknes i ides Choose folder, i selektujes folder gde su ti slike, pa posle samo stisnes sync da ti prebaci na fon..

mile
03-08-2008, 20:35
Sto se tice kontaqkta, moras prvo da ih exportujes u outlook.

a za itunes, procedura je sledeca:
-pokreni itunes
-prikaci telefon na usb
-itunes ce da prepozna telefon i pitace te da das ime telefonu
-nakon toga izaberi da kontakte sinhronizuje sa outlook-om
-sada bi trebalo da u gornjoj polovini imas sliku iphona sa osnovnim podacima
-iznad toga imas kategorije: information, photos...
-u photos izaberi dir gde su ti slike i na kraju udari sync i to je to!

ps
moras da znas da itunes nije program iskljucivo za iphone, poput nokia pc suite. To je apple-ov univerzalni multimedijalni proigram(nesto slicno kao win media player) koji ujedno podrzava i iphone i ipod! Zbog toga ti mozda deluje komplikovano! ;)

iAlek
03-08-2008, 20:41
E ljudi,hvala snaso sam se!
Imam jos jedan prob.nece da mi promeni wallpaper,idem u setting,wallpaper,us the wallpaper,i sve ok,i na kraju ne promeni sliku,jel vam se to desavalo?

voodoons
06-08-2008, 22:54
Imam jos jedan prob.nece da mi promeni wallpaper,idem u setting,wallpaper,us the wallpaper,i sve ok,i na kraju ne promeni sliku,jel vam se to desavalo?

i ja imam ovaj problem, fw 2.0

xoxo
04-10-2008, 19:34
Imam jedan vellliikkiii problem...ne mogu nista da uradim sa itunes-om jer mi izlazi ovo:
[center]"The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported.
Only compatible SIM card that came with your iPhone or visit a supported Carrier's store to receive a replacement SIM card"[/centeSta sad da radim?molim vas pomagajte ako znate :-[

DjPopa
04-10-2008, 20:50
probaj da izbacis karticu iz sim tray-a i onda pokusaj

xoxo
05-10-2008, 16:06
Hvala :)

valdevit
14-12-2008, 18:34
avionski mod rešava problem,a kada završiš sa poslom,ugasiš ga i restart...

Dra89gan
12-04-2009, 03:39
Da li mogu preko iTunes-a da ubacim aplikacije u svoj 1.1.4 iPhone? Posto nema opcija za sinhronizaciju aplikacija...