PDA

View Full Version : iPhone 5 Singapur



Mirko
10-10-2012, 16:36
Pozdrav ekipa!Imam pitanje u vezi iPhona koji sa prodava u Singapuru.Singapur je za one koji ne znaju Drzava koja prodava Bijelu tehniku po nevjerovatno niskim cijenama,a opet po licencama naj jacih svijetskih kuca kao sto su samsung,sony Apple....Singapurski Apple store je medju prvima ako ne mozda i prvi sto je dobio novi model na ruke.Cijena modela od 16 gb je 580 eu. E sad ide pitanje.Je li moguce da je taj iPhone koji je namjenjen za njihovo trziste manje kvalitetan nego ovaj za trziste evrope...? Dosta sam se raspitivo i misljenja su vise na strani da je kvalitet evropski bolji. Ili je to sve isto????Hvala unaprijed.

zmajcek
10-10-2012, 17:21
ja ne verujem da ima razlike u kvalitetu.

ervin.p
10-10-2012, 17:40
Mislim da nema nikakve razlike, da se sve serijiski radi, da je isti kvalitet za sve, ali nemoj uzet za sigurno

byMaX
10-10-2012, 18:07
Imam coveka koji je trenutno tamo... u Apple store-u ih nema, a u radnjama ih ima po ceni od 800 i vise dolara

vladlaki
10-10-2012, 20:48
Ja sam kupio Iphone 3g u singapuru ako se ne varam 2009 pocetak sve je bilo pravo kakotreba i dan danas radi kako treba,jos sam ga kupio u orchard toweru na mestu gde ma milion radnji kao sto i jesu i singapuru.takodje je telefon bio sim free!!!!!mislim da je to sve ok.....


Sent from my iPad using Tapatalk HD

kylle
10-10-2012, 21:58
Moje misljenje je da nema nikakve razlike, zamisli u fabrici sta je potrebno da se prave razlicite verzije za razlicita trzista, to je samo komplikovanije.
U ostalom pa i sami kupci bili u Americi, Singapuru ili Evropi zamisli da dobijaju iPhone drugacijeg kvaliteta, pa sigurno bi se pobunili, marketinski to se ne bi isplatilo nikom a i ugled bi izgubio apple samo tako, pa samim tim, ja sam ubedjen da nema nikakve razlike. Kad prevedes iPhone u Svici, on izadje 585e, sto je opet to ta cena, pa je istog kvaliteta kao i svaki.

Mirko
10-10-2012, 22:00
Imam coveka koji je trenutno tamo... u Apple store-u ih nema, a u radnjama ih ima po ceni od 800 i vise dolara


Troje ljudi od moje posade ga ima...Uzet je u app storu...Tih 800 dolara je 615 eu. A ovlasteni app store ga prodaje za cijenu koju sam napomeno.U Singapuru sam svakih 40 dana i sigurno ne vidim fatamorgane ;)

Stefan_kv
10-10-2012, 22:04
Uzimaj slobodno

panemoj
10-10-2012, 23:14
jos jedan za 'slobodno uzimaj '...
Singapur je meka za tehniku i ako imas opciju - ne razmisljaj...
Ja sam tamo kupio jedan fotoaparat od 1600 ( ovde je bio 2100 ) i jedan od 4300 ( 5500 je bio ovde ) i oba rade i dan danas kao lutke ( apropo ' da li ima razlike u kvalitetu ), oba uredno registrovana na Nikon Singapuru, garancije itd...

Mirko
11-10-2012, 04:02
Hvala na savjetu druze!

Moze lock tema.Pomogli ste mi momci ;) Hvala jos jednom!