PDA

View Full Version : Instaliranje novih mi brise stare aplikacije



gotti
20-08-2009, 01:56
poz,nov sam u ovome,pratio sam uputstva za prebacivanje app,i imam jedan problem,sve lepo odradim,i na kraju kada treba da stisnem sync da mi se instalira zeljena aplikacija,on pocne da mi brise sve vec postojece app koje sam imao u fonu?(da se formatira nesto ili sta vec) :S u cemu je problem ako neko moze da mi kaze?

ManOnFire
20-08-2009, 02:05
aplikacije koje prebacis na iphone moraju da ti ostanu strikirane u application tabu.
svaku koju odstrikiras itunes brise sa iphona.
mislim da u tom grmu lezi zec

gotti
20-08-2009, 02:12
ja sam vec imao neke aplikacije instalirane na iphone-u kada sam ga kupio,da li moram sad tako da mi se sve aplikacije izbrisu da bi instalirao neku novu,jer on ne vidi te aplikacije koje su vec bile onstalirane ? :S

AwaX
20-08-2009, 02:21
iphone moze biti sinhronizovan samo sa jednim itunesom. sve sto se ubaci preko nekog drugog brise ono prethodno ubaceno.

Mala napomena. Sledeci put opisno nazovi ime problema kad pravis thread

gotti
20-08-2009, 02:25
Aha,ja se izvinjavam,mislio sam da mi je nesto pokvareno cim tako brise,znaci moram sve ispocetka da instaliram sta hocu...
hvala na odgovoru...

EDIT:e i jos jedno pitanje,da li bi mi se izbrisao i jailbreak kada bih ovo uradio?

AwaX
20-08-2009, 10:39
jailbreak ti nece izbrisati nista. stavice ti samo fresh copy of cydia/icy.

dule1
02-09-2009, 15:48
prikljucio sam iphone na drugi komp i uradio basc up u itunes.ali mi nije prebacio sve aplikacuje niti filmove.kako da resim problem

a kako da sync sa dva itunesa el ima neko resenje

a da li mogu da u bacim aplikacije bez itunes i kako


MOD EDIT: Koristi http://isrbija.net/images/buttons/edit.gif dugme, NEMOJ da pises postove zaredom.
a da li ovo radi i sa aplikacijama ili samo music i video

1024
02-09-2009, 16:04
Za sync sa dva iTunes-a pogledaj ovde

http://isrbija.net/showthread.php?t=2977

nidza21
03-10-2009, 20:23
hocu da ubacim aplikacije tipa skype i facebook,i on mi kaze da da oce da izbrise stare app sa telefona..kad sam kupio telefon bile su neke aplikacije ..nisu aplikacije toliko bitne,al se bojim da mi ne obrise i cydiu..?

1024
03-10-2009, 20:47
Cydia nece da obrise sigurno (niti ostale aplikacije iz Cydia). Obrisace samo one aplikacije koje se sync-uju sa iTunes (znaci sa AppStore).

Lazar
18-10-2009, 18:18
da li mi se cini ili glupi itunes 9.0.1.8 ne vidi aplikacije ako su stavljni u folere na iphonu pomocu categoriesa? ja ubacim jecimo 10 aplikacije stavim i folder games i sledeci put kad stratujem itunes ja moram opet da stikliram te aplikacije inace mi ih obrise... jel ovo problem samo kod mene ili u svakom itunesu 9 ?