PDA

View Full Version : AT&T Online IMEI unlock??



wucke
27-09-2012, 15:39
Jel je poslao neko ovaj online zahtev AT&T za online unlocking telefona, i da li su nekome otkljucali?? Ako jeste, i ako je uspelo, jel moze neko da mi kaze koji se brojevi traze u ovoj online formi, ne kapiram nista, samo znam da pogodim imei broj, ove ostale serijske brojeve ne mogu nikako da nadjem :)
Evo ga link za online registraciju na njihovom sajtu
http://www.att.com/deviceunlock/client/en_US/

cikaaca
27-09-2012, 16:29
da jesi eligable for unlock ako si izmirio sve racune,telefon nije prijavljen kao ukraden,da nije refurbrished i tako dalje i istekao je ugovor od 2 godine,racun i broj na koji je registrovan..samo toliko,ali nekom dovoljno :)

dosta ljudi je otkljucalo free svoje telefone,ali su zatom zategli i poceli da traze sve ovo

wucke
27-09-2012, 17:14
Au jbt, pa kako da saznam sve to, otkud znam da li je prijavljen kao kradrn, da li taj neko u Americi i dalje koristi karticu itd. Jebem mu misa, znaci nista od tog otkljucavanja :-)

edyman
27-09-2012, 19:13
da jesi eligable for unlock ako si izmirio sve racune,telefon nije prijavljen kao ukraden,da nije refurbrished i tako dalje i istekao je ugovor od 2 godine,racun i broj na koji je registrovan..samo toliko,ali nekom dovoljno :)

dosta ljudi je otkljucalo free svoje telefone,ali su zatom zategli i poceli da traze sve ovo



šta ako je refurbrished onda nema unlock? :O

cikaaca
27-09-2012, 22:07
da,mreza ga registruje kao not found ili nepostojeci i ne mozes unlock,jedino preko servera tako znam provereno da moze da se registruje i odradi kako treba