PDA

View Full Version : Problem sa zvukom



jovke1998
25-09-2012, 08:37
Imam problem sa zvukom,kad nekog zovem ili kad me neko zove,on mene moze da cuje a ja njega ne,jedino ako upalim spikerfon,ne znam sta mi je raditi,probao sam hard reset ali nece,restore ne mogu da uradim jer mi je telefon jalibrejkovan odnosno nije sim free,ako neko moze da mi kaze kako da resim problem ili da mi da neki dobar povoljan servis pa da mi oni to rese? :)

strasilo85
25-09-2012, 19:05
Ne znam koji IOS imas a telefon posto nije sim free predpostavljam da je IP4. Sve u svemu ti mozes raditi restore ali ne preko itunesa. Vidi koji ti je IOS i onda prati tutorijal kako da uradis restore. Ja sam imao 3gs sa ios 4.2.1 i mogao sam da radim restore preko redsnowa i sa greenpoisonom ako se dobro secam, imas ovde tutorijale samo malo pretrazi forum.
Ako imas gevey probaj da je izvadis pa ponovo da vratis, malo produvaj kompresorom otvor za slusalicu i naravno pokusaj restore. Ako nista ne pomogne ne gine ti servis.

jovke1998
25-09-2012, 21:54
ok,hvala ti,probacu da izvadim gevey i da produvam onaj otvor za slusalice,a sa restorom ne bih da se zezam,posto ne znam kako da ne bih sjebo nesto,pa da posle idem u servis i da dam jos vise pare :D

jovke1998
16-04-2013, 14:24
samo da kazem ako neko ima isti ovakav problem kao sto sam ja imao.. pre neke 3 nedelje sam odneo telefon u servis i popravka me je kostala 2500 dinara,nije toliko skupo koliko sam mislio :D