PDA

View Full Version : Problem sa pozivanjem na iPhone 4



pavle_42
24-09-2012, 20:54
Pošto nisam naišao na sličan problem ovde na forumu, imam pitanja, ako neko može da mi pomogne. Naime, Iphone 4, mrežno otključan (dakle simfree), ubačena Telenor sim kartica, pokazuje pun signal, ne može da uspostavi nijednu (ni odlaznu, niti dolaznu) vezu. Kada pokušam odlazni poziv, na ekranu izađe "Calling", tako stoji 15-ak sekundi i nakon toga "Call ended" bez da je uopšte uspostavio vezu.(Pozvani broj ne zazvoni uopšte). Kod dolaznog poziva, zazvoni normalno, počne da broji sekunde razgovora ali se apsolutno ništa ne čuje. Odlazni i dolazni SMS-ovi funkcionišu najnormalnije. Pokušavao sam skoro sve (hard reset, restore, i na kraju sam instaliorao čak i iOS 6) ali, ništa ne pomaže. Da li neko možda ima ideju o čemu se radi i da li je problem softwerski ili ipak hardverske prirode. Bio bih veoma zahvalan svakome ko bi mi pomogao da rešim ovaj čudan problem

dado
24-09-2012, 21:37
Hm, možda da probaš reset network settings-Settings/General/Reset/Reset network settings.

Corleone
24-09-2012, 21:38
Pa softverski nije sigurno cim si radio restore i nista. Probaj da ubacis neku drugu karticu pa vidi sta ce onda biti.