PDA

View Full Version : Zamena maske, ekrana i sl?



bravo88
22-09-2012, 00:47
Pozdrav, imam jedan stari iphone 3G koji super radi, baterija mu je odlicna, wifi odlican, sve funkcionise super pa bih ga koristio kao drugi telefon posto vec imam 4S, samo imam problem sto sam ga prethodnih godina prilicno unistio, maska nazad mu je losa, plastika napukla, cak i ekran mu je prilicno izgreban, power dugme zna da ispadne ponekad, voleo bih da odnesem telefon negde cisto da ga malo nasminkaju tako eksterno kad vec radi super, ali nemam srece sa nalazenjem nekog ko i prodaje i menja maske i delove na iphone-u 3G, video sam dosta njih da prodaju maske ali ja ne bih sam da menjam, posebno iz razloga sto sam cuo da ima dosta neoriginalnih losih maskica koje se jako tesko namestaju, pa ne bih da ulazim u to. Da li neko zna neki servis ili nekoga ko bi mi prodao i namestio recimo ledja nova za iphone 3G? Hvala!

grux
22-09-2012, 00:51
iskreno mislim da nije moguce sada naci original maskicu za 3g (tj ledja) ali i ove maskice koje mogu da se nadju su takodje kvalitetne, jedino sto mora neko ko zna da uklopi sve to, jeste malo cimanje ali kada se zavrsi odlicno se sve uklopi, sto se tice ekrana moras ceo digitizer da se menja, u cacku je zamena maskice sa maskicom 25e, digitizer negde oko 20e sa zamenom takodje, ne znam koliko ti se sve to isplati.

bravo88
22-09-2012, 00:58
pa pazi, zamenio bih mu bar ledja eto, dao bih tih 20e za to, ali ne mogu da nadjem nikog da mi to uradi

dechak
22-09-2012, 01:08
Bravo u svim vecim gradovima ima po neki servis, u Beogradu je to i Srbija (Kosovska 28), NS iServis.... U zavisnosti odakle si tako mozda neko moze da ti pomogne ali cisto sumnjam da ces proci samo 20e za zamenu zadnjih ledja ;), ipak mora da se rasturi ceo tel :)

grux
22-09-2012, 01:10
25e min :p

bravo88
22-09-2012, 01:28
pa to za Kosovsku mi je prvo palo na pamet, ali sam negde procitao, ovde na forumu negde ja mislim, da ne rade vise zamene maske za iphone 3G :/ bilo bi lepo ako ovo vidi neki nihov covek da me obavesti pa da svratim do njih :)

dechak
22-09-2012, 01:31
Mozda si mogao i da ih pozoves telefonom i pitas :)

Miki Va
23-09-2012, 12:42
Upisi svoju lokaciju u profilu,mnogo ljudi cita forum , mozda te kontaktira neki serviser sa ponudom za zamenu ledja iz tvog mesta sto bi ti bilo najjednostavnije ;)
Pozz