PDA

View Full Version : The New iPad pitanje.



Wahad
15-09-2012, 01:37
Malo mi je hitno ovo, pa ako neko može tačno da mi odgovori da ne tražim na drugom mestu.


Naručujem iPad sa Apple Store-a, naravno treba da stigne u USA i da bude donešen ovde da ga ja koristim. Zanima me naravno 4g LTE model. Na njihovom sajtu piše ovo:


Both the AT&T and Verizon model of iPad can roam worldwide on GSM/UMTS networks. In countries without compatible 4G LTE networks, the new iPad will operate on GSM network technologies such as HSPA+ and DC-HSDPA. When you travel internationally, you can use a micro-SIM card from a local carrier.

Znam šta znači u prevodu ali hoću da potvrdim, verovatno ima neko ovde ko je uzeo iPad iz USA.

Da li to znači da ću moći npr da koristim Telenor karticu za internet bez ikakvih problema?

To je cena od $730, znači bez ugovora ili bilo šta.

Treba mi potvrda jer treba da napravim narudžbinu sutra u toku dana :). Hvala.

Babakaj
15-09-2012, 01:51
Nijedan iPad nije zakljucan na bilo koju mrezu. Moci ces da koristis Telenor karticu - pri brzinama koje kod nas nisu bas LTE :)

Wahad
15-09-2012, 01:53
:D
Nadam se da će biti naravno :)

Hvala na odgovoru, može lock što se mene tiče.

A da, ako nekoga isto zanima. čuo sam da je bolji at&t od verizona jer LTE mreže rade kod verizona samo na 700mhz a kod at&t radi i 700mhz frekvencija i na nekoj AWS frekvenciji, ma šta to bilo :) ali da obe rade sa karticama, možda nekome dođe in handy.