PDA

View Full Version : zakucao na jabuci



djidji8888
09-09-2012, 13:42
Ovako imam problem s iphone 3gs kada ja na punjacu stoji samo jabuka kada ga iskljucim sa punjaca i pokusam ga upaliti ili hard reset ne reaguje uopste :S
Dok je na punjacu uradio sam mu deset hard reseta i pokusao i drzanjem volume up da udjem u safe mode al ne reaguje uopste na to!
Ne znam sta da mu radim jer kada ga prikljucim na kompjuter jednostavno se ne pali uopste i ne mogu restore ili nesto...

rikee
09-09-2012, 13:53
Skini sa punjaca i ugasi. Ako je simfree drzi meni taster pa ga nakaci na komp. Ako nije simfree probaj da ga ubacis u DFU mode i onda mu nabacis custom rom napravljen sa snowbreeze

djidji8888
09-09-2012, 14:10
ma problem je izgleda da nece da se puni :S znaci prazan je i zato se ugasi cim se skine sa punjaca!
kad je na punjacu samo stoji jabuka i nikako nece da pokaze bateriju na displeju sto treba da se desi poslije nekog vremena kada se nakaci prazan tel na punjac..
zaista ne razumijem, kao da je mu je otisao konektor za punjenje ali opet i to ne bi trebalo da je jer telefon reaguje kada se stavi na punjac,znaci pali se jabuka ali od toga ne mrda koliko god da ga drzim...

Srecko
09-09-2012, 14:15
Samo ga ostavi na punjacu neko vreme, neka prenoci ako treba pa sutradan pogledaj kako se ponasa...


Sent from my iPhone using Tapatalk

djidji8888
09-09-2012, 14:20
pa upravo je prenocio :) sinoc se ugasio i stoji na jabuci citavu noc i danas isto... tako da je i previse vremena na punjacu a da nista se ne desava...
bojim se da mu je otislo nesto od hardvera izgleda, ne znam..

Srecko
09-09-2012, 14:22
Probaj sa serviserom nekim onda, cimaj momke iz iSrbija servisa, znace oni o cemu se radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

almiric11
09-09-2012, 14:31
Kada je na jabuci drzi dugme da se pali i kad hoces da izadjes iz menija tj home buton drzi ih dok ne nestane jabuka i opt stisni to isto drzi zajedno i kad dođe jabuka pusti dugme za zakljucavanje i drzi home dugme i doci ce ti kabal i itunes na slici i ako je simfree onda idi na restore u itunes a ako nije napravi custom sa snowbreze a mozes i sa ultrasnowom ga jaiblrejkovat i to sve napravit

samper
10-09-2012, 08:58
Imao sam identičan problem sa Iphone 4. Na ekrnu je samo stajala jabuka, a iTunes ga uopšte nije prepoznavao. Problem sam riješio na sljedeći način:
1. Spojio sam tel. sa kompom,
2. Držao dugne Home i Sleep zajedno tacno 10 sekundi, nakon čega sam pustio dugme Sleep a nastavio da držim dugme Home poslije čega se pojavila poruka od iTunsa da je tel. detektovan, zapravo je iTunes prepoznao telefon.
Ako ti je telefon sim free slobodno to uradi i azuriraj softver.