PDA

View Full Version : Ne radi Notification



ebg
07-09-2012, 10:31
Ovako imam problem sa notification koja je u telefonu ukljucena i ukljucen mi je wi-fi ali nikako mi ne dolaze obavestenja. Kada sam bio u Herceg Novom dolazio mi je uvek i bez peoblema ali kod mene kuci nece tek kad udjem u neku app npr WhatsApp onda vidim da mi je neko poslao nesto, imam ADSL telekom srbija net pa me zanima zna li neko u cemu je fora zasto nece da dolaze obavestenja?!


Molim moderatore da ne brisu jer stvarno do sada koga sam pitao niko ne zna sta da uradim pa me zanima zna li neko ovde....

vux90.vjovicevic
07-09-2012, 10:53
dodaj dns adresu u telefonu : 8.8.8.8 i 8.8.4.4, reboot-uj telefon, i trebalo bi da sve bude ok!

ebg
07-09-2012, 11:03
Mozes da mi pojasnis gde je to ako ti nije problem?! :)

vux90.vjovicevic
07-09-2012, 11:08
odes na settings>wifi i tu vidis svoju wifi mrezu. Zatim pored mreze videces strelicu na desno. kliknes na strelicu i dobices neka podesavanja..
medju svim tim podesavanjima videces DNS.. Ako imas tu neke brojeve ispisane nemoj ih brisati vec samo dodaj zarez i onda ova dva dns servera sto sam ti rekao. kada to zavrsis ides na back sve dok se ne vratis na glavni meni.ugasi wifi, i resetuj tel. kada se upali tel, upali wifi i probaj radi li sada sve..

ebg
07-09-2012, 11:20
Ti si kraljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj hvallllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa divan siiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! Radi @vjovicevic <3 te