PDA

View Full Version : Posle instalacije Siri stoji na jabuci.



onlyonethebestone-ip
04-09-2012, 08:33
Radi se o tome da mi je prilikom paljenja telefona zakucao na jabuci i ne mrda . Instalirao sam Siri , pa mi se odtad i desilo to .
Pomazite ako znate ! Samo sto sam uzeo fon ,a vec sam napravio sranj..

Probao sam da udjem u Safe Mode ,ali nece . Mada je pitanje da li sam i to dobro uradio .

Byakuya
04-09-2012, 08:48
safe mod: ugasis tel, stisnes volume UP i upalis...

druga stvar je naziv teme, kako ce neko ko bi znao da ti pomogne(ili neko u buducnosti ko bude imao isti problem) znaci da ti imas takav i takav problem na osnovu generickog naslova iphone "veliki problem"

onlyonethebestone-ip
04-09-2012, 08:55
U pravu si , moja greska . Da li mogu da promenim naziv teme . Veruj mi toliko me je ovo pogodilo da nisam pri sebi .

Inace sto se tice safe moda , nece da radi . Upalio sam ga i drzao + ali ni da mrdne dalje od jabuke . Da mi ne treba mozda neka aplikacija za Safe Mode i sta bih mogao jos da probam .

Byakuya
04-09-2012, 09:03
znaci drzi home+power dok jabuka ne nestane...cim nestane stisni volume up i drzi....ako nece tako ne gine ti restore...nisi ni prvi ni poslednji covek koji je sa siri zeznuo i4...

onlyonethebestone-ip
04-09-2012, 09:59
Byakuya (http://www.isrbija.net/member.php/91-Byakuya) hvala puno na pomoci . Thanks je pretisnut . Tel sam odneo kod servisera da opet nesto ne zeznem . Prva informacija je da je boot u pitanju . Posto se ja ne razumem previse u vezi sa tim , cim budem uzeo tel opisacu sta je bio problem i kako je resen .

Byakuya
04-09-2012, 10:17
Nisi morao kod servisera da nosis mogli smo i ovde da ti objasnimo kako da uradis restore al ok...

onlyonethebestone-ip
04-09-2012, 11:13
Hvala tebi sto si hteo da mi pomognes jer sam bio bas skenj.. ,ali veruj mi nisam smeo nista vise da cackam sam . Taj Iphone mi je bio dugogodisnja zelja , a ja ga sredio za dva dana :) . Moram malo da ga koristim duze kako bi usao u samu pricu o ios-u . Nisam jos dovoljno upoznat sa nekim terminima i funkcijama da bih sada eksperimentisao ,mada volim da cackam :D.

Edit : Tel uzet od servisera i stvarno u pitanju je boot ,mada mi nije nesto pojasnio ali cisto da se zna ,ako bude neko imao slican problem . U svakom slucaju telefon je sada OK .