PDA

View Full Version : Brisanje nekih aplikacija skinutih sa Installousa



Kurtis
03-09-2012, 00:05
Upravo sam prebacio slike na komp sa iphonea, ali mi se onda izbrisalo jedno 10 aplikacija :(
koje sam skinuo nedavno sa Installousa. Probao sam restore preko itunesa - neće, a na opciji
APP nema uopće tih aplikacija ?? Nije mi to jasno ??
Probao sam i reset iphonea sa gornjom i home tipkom i neće.
Jooooj, lud sam.
Pomozite molim.

Babakaj
03-09-2012, 00:07
sledeci put odradi transfer purchases pre synca.

Kurtis
03-09-2012, 01:04
Meni inace automatski synca kad spojim iphone sa kompjuterom. To iskljucim gdje ? Automatically sync new apps ?
Ili na Edit / prevent iphone to sync automatically ? Ili oboje ?
Trebam li sta na Installousu podesiti jer je tamo namjesteno da se synca sa itunesom ?

panemoj
03-09-2012, 07:46
Tako je...iskljuci oba i onda kada spojis telefon, klikni desnim na isti u iTunes i odaberi opciju ' transfer purchases '

zmajcek
03-09-2012, 08:11
mozes i transfer purchase namestiti da ti radi automatski svaki put kad spojis telefon na komp...

Kurtis
03-09-2012, 10:13
Ok, iskljucio sam oba pa cu sad sve to ponovo instalirati. @panemoj, hvala ! Nov sam jos u jailbrejku pa mi se dogadaju ovakve stvari ;)
@Zmajcek - kako ?

zmajcek
04-09-2012, 08:55
kad prikljucis telefon na itunes idi na "file" pa pri dnu menija treba da imas transfer purchase ili tako nesto kad to kliknes itunes bi trebalo da te pita da li hoces da to radi po default svaki put kad je taj aparat prikacen i to potrvdis...
nemam sad kabel kod sebe (po secanju pisem) pa da ti zasigurno potvrdim, ako se ne snadjes javi pa cu ti od kuce tacno napisati gde je ili neko drugi ko zna