PDA

View Full Version : Eror 9



iduleza
28-08-2012, 02:36
Ljudi pomagajte do sad nisam imao problema sa mojim iPhone 4kom, ali danas mi se ispraznila baterija i kad sam krenuo da ga punim pojavilo mi se da moram da ga prikacim na iTunes kao prvi put kad sam ga upalio prikacim ga na komp i trazi restore i sve uradim kako treba i prikaze mi eror 9 jel zna neko o cemu se radi!!!
i jos jedna stvar iphone je simfree

Hvala unapred

dechak
28-08-2012, 02:50
Ubaci tel u dfu i stavi da se puno 30 minuta/ 1h. Izbaci iz DFU i pusti da se napuni do kraja. Uradi hard reset, trebalo bi da se sve vrati na normalu

iduleza
28-08-2012, 03:00
Hvala pokusacu!!! pozdrav

iduleza
28-08-2012, 12:04
Evo samo da obavestim sa novim informacijama, koje mi se desavaju poslusao sam savet od dechaka (kako ovo cudno zvuci :) ) i da kazemo uspesno sam restore telefon, ajde kad sam to vec uradio sve je od pocetka krenuo sa apple id da pravim i sve nije hteo da mi prepozna kao stari telefon, i nece da mi se konektuje na moj nalog, inace telefon kad ga stavim na punjac se mnogo greje, a pre nego sto se ovo desilo stavio sam ga na punjac uvece celu noc da se puni i za celu noc se napunio samo do 72%, i kad mi se ugasio to je bilo to za njega pa sam postavio ovo pitanje, evo sad radim na tome da se nekako sinhornizujem na staro, ali sad je pocelo i home dugme da me zeza, sve u svemu posle da kazemo sta je moglo sve da me snadje izgleda da ce mi se desiti, ako neko ima bilo kakvu sugestiju otvoren sam za predloge, hvala jos jedno i decaku makar mogu da koristim telefon!

P.S. Kad sam vec ovoliko napisao jedno pitanje ako zna neko ovo je off topic o ovoj temi ali sorry, zamena telefona uz npr doplatu cuo sam da moze da se zakaze u Londonu i odneses stari i oni ti daju uz doplatu npr ako zelis 4s jel zna neko za ovo?

Hvala i izvinjavam se na dugom postu!

Pozdrav