PDA

View Full Version : iTunesetup.exe nece da se pokrene uopste !



enki
12-08-2009, 03:02
pazi sad ovo :P odem kucii !!! i ponadao se jbg kuci ce raditi sve ok ... ja da pokrenem itunesetup.exe nece !! xaxa nece ni da se pokrene da instaliram .. ooo bozeee :((( koji maler .. i neznam sta cu sad da radim sa ovim .. u pm kako da instaliram itunes .. ? zna li nekooo !! plizz


windows vista ultimate... 32 bit... skinuo sam verziju za 32 bit ..
probavao ran as administrator .. probavao comparability mod .. nista .. nece da startuje instalaciju i bog .. dvaput kliknem on nista :P nepokrene niti daje neku gresku nista..


ljudi pomagajte
(inace do sad sam bio na poslu pokusavao i zezao se ovo sa itunsom sad dosao kuci joooj boze)

EDIT: inaceee startujem na windows vista ultimate SP 1 .. ima li neko ovu vistu i jel uspeo na nju da instalira itunes?

miodrage
12-08-2009, 04:11
Stavi XP ili Win7 i Bog da te vidi. Vista je gora od Millenium-a.

enki
13-08-2009, 02:18
brate nebi verovo sta je bila fora
posto kuci placam net po megabity .. ja odem u internet caffe skinem itunes i nabacim na flash !! dosao kuci iskoporao da pokrenem nece !! :P ja sam se 2 dana zezao oko kompa sa tim dok na kraju nisam izvalio da je arhiva ostecenaa ! :P verovatno do raspalog flesa :P .. i ja uhvatim dam 70 din i skinem ovaj itunes na komp u pm ! i sad radi kao 2 swajcarska sata !