PDA

View Full Version : Ipad sihronizacija sa drugim kompom



vladlaki
25-08-2012, 14:52
Verovatno ovo vec negde postoji ali me je muka da saram po forumu(covek u godinamA),interesujeme koja je procedura sihronizovanja sa drugim kompom ako sam vec na jednem sinhro,molim pomoc,Ipad 3,unapred zahvalan!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

vladlaki
29-08-2012, 15:40
Jel ima neko barem neki nagovestaj,veliki pozzz....


Sent from my iPad using Tapatalk HD

lydiasr
29-08-2012, 17:05
Zavisi od toga stasve imas na iPadu. Za apps je lako, ali muzika, slike filmovi i sta vec, to bih morala da ti objasnom kako da sinhronizujes a da nista ne izbrises.

Vuk98
29-08-2012, 17:10
Meni je potrebno za muziku, mozes li mi molim te objasniti ili usmeriti?


Poslato preko Tapatalk sa iPhone 4s

vladlaki
30-08-2012, 01:44
Slike znam,filmovi mjuza no me intereso,samo apps mi i treba pomagaj,inace pad mi je jailbrake...
I skinuo sam dosta apps tako da mi to jedino i treba jer sma sve skido na padu a nisma na kompu.....


Sent from my iPad using Tapatalk HD

zabrljanje
30-08-2012, 10:20
Prvo kad prikljucis i iTunes konstatuje iPad onda desno dugme na njega pa transfer purchases i otvaras prvo da vidis sta ti je stiklirano da sinhronizuje. Pogledaj pod App pa vidi sta hoces da ti ostavi od programa kao sto bi inace radio. Sve sto nisi obelezio da sinhronizuje, on nece uraditi.
Znaci prvo i osnovno transfer purchases.


Imas i ovde nesto


http://support.apple.com/kb/HT1848

vladlaki
31-08-2012, 00:42
Hvala sve sredio i prebacio sad je sve super,e sad jos jedno pitanjce,kako sada da nadjem apps u kompu i ipa formatu da mogu da ih stavim na hd prenosni,tako da mogu aplikacija da stavljam i kad nemam net,a da mogu da ih menjam,unaprijed zahvalan dobrim ljudima !!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

maaxiimus06
31-08-2012, 09:43
davno nema windowse,ali ako si na njima, pokusaj nesto ovako...
documents, pa nadji music, onda nadji itunesmusic ili nesto gde pise itunes, i tu bi trebalo da imas dve opcije, jedna ti je za muziku, a druga je za apps, i cini mi se da pise nesto ituneslibraris ili nesto tako...
uglavnom,skontaces gde su, samo bitno da udjes u ovo music...

zabrljanje
02-09-2012, 10:39
C:\Users\xxxxx\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

Ovo ti je putanja.

vladlaki
03-09-2012, 12:03
Zabrljanje,hvala puno you are of very big help!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD