PDA

View Full Version : Ipad3, problem sa mywi



Zoran Radojevic
25-08-2012, 01:27
Imam problem sa ipad-om radi se o tome da sam instalirao mywi koji je bio trial i posle tri dana je prestao da radi, onda sam ga obrisao i sa cydije pokusao da skinem neki drugi koji je krekovan. Skinuo sam prvo mywi 4, ali on nije hteo da radi i onda sam redom skidao...na kraju mi je ipad usao u safemode Da sam ja ranije znao za ovaj forum verovatno ne bi imao problema da resim problem povratka u normal mode. Poceo sam da pretrazujem razne forume i pokusao da obrisem mywi iz cydije ali pojavljuje mi dve greske:
13326
to nikako nisam mogao da resim, pa sam skinuo ifile i pokusao da obrisem foldere i sve vezano za mywi misleci da cu resiti problem, ali sam dobio jedino da je sada ikonica nestala, ali jos uvek se program nalazi u cydije u delu gde su instalirani programi. Kada sada pokusam da ga obrisem, ne pojavljuje mi se nista samo dugne remove, kad kliknem na njega opet se pojavi ista greska.
Pokusao sam sa hard restartom, pokusao i restore preko iclouds-a, ali kako mi backup nije bio ukljucen nisam dobio nista.
Interesuje da li ima neko resenje povratka u normal mode?

ps. nadam se da ste me razumeli jer nisam bas strucan u ovoj oblasti.
Pozdrav svima i hvala unapred

posto nisam uspeo da nadjem resenje, odradio sam full restore i sad krecem sve od nule, tako da ovaj post moze da se obrise!!!