PDA

View Full Version : Springboard crash i mail problem



n1n3
15-08-2012, 07:48
Imam iphone 4 16gb jb 5.1.1, koristim gevey karticu. Ponekad mi se desi kad me neko zove i kad se javim iz lockscreena da mi crashuje springboard. Slide to answer, ostane crni ekran u sredini se vrti krug i tako 10 sekundi i onda tek mogu da pricam. I posle razgovora mi ponudi restart springboarda. Nit ja cujem njih nit oni mene za to vreme. Kazem ne desava se uvek ali desava se i polako pocinje da nervira.

Drugi problem je vezan za mail. Imam ubacena tri accounta, gmail, firmin mail i mail ISP-a. Donedavno je sve radilo ok, medjutim sada mi npr skine 7 mailova i kako odem da otvorim neki od njih sve stane i posle nekih 15 sekundi me vrati u springboard. Pored mail ikonice pise 7 i jednostavno ne mogu da pogledam nijedan mail. Ako uradim respring, broj 7 nestane, udjem u mail, ponovo skine tih 7 mailova i ista stvar.

Ako neko ima resenje za ove probleme, bio bih zahvalan.

Hvala unapred


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

dzenopoljac
15-08-2012, 14:39
Meni sve ovo zvuči kao da ti je fon zreo za restore. Možda si previše tweakova instalirao pa se kolju, možda ih ima malo ali nisu baš u redu... Ja bih uradio custom restore.