PDA

View Full Version : Problem HOME BUTTON na iPad 3



Merkator
14-08-2012, 23:13
Dobio sam iPad 3 iz NYC pre ne punih mesec dana i vec ne radi home button tj jako retko radi i moram jako da ga stisnem. Probao sam one fore sa okretanjem ipads dom drzim dugme ali se brzo vrati na staro. S obzirom da je podmgarancijom da li mogu da ga popravim kod nas u iStyle i da li neko zna da li mozda mogu da ga negde u evropi zamenim jer sam procitao da zbog tog prolema menjaju ipad odmah u radnji....

igne
14-08-2012, 23:27
Ako je kupljen u US garancija ne vazi u EU... To je ono sto ja znam.

vlajcecar
14-08-2012, 23:39
Imao sam isti problem..Meni se istrosio onaj ''kremen''pa sam morao da ga zamenim..Sada radi perfektno! :)
Da li ti se cuje klik na dugmetu ili ne?

Merkator
15-08-2012, 12:12
Ne cuje mi click ali on fakat ne radi...jako nervira jer ne mogu da verujem da sam ga koristio 3 nedelje i da se pokvario... gde si popravio i koliko je kostala popravka?

Ripper
14-09-2012, 19:12
Ako je kupljen u US garancija ne vazi u EU... To je ono sto ja znam.

Jako ružna vest...zar nije Apple garancija internacionalna ? A pošto se iPad 3 prodaje kod nas legalno...garancija bi trebalo da važi ?

vladlaki
15-09-2012, 09:41
Koliko ja znam trebalo bi da aplle je apple nema veze gde i sta,idi ti lepo u macolu.rs ili i style ili ako ne u hungary ti moras dobiti novi uredjaj naravno uz racun,to ti pise na orginal applovom site,i to se kod njih zna da je tako!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

vladlaki
15-09-2012, 09:42
Nema tu kupjlen u ameriku ovo ono,pa valjdaako si ga kupio u americi onda ti tek sugde vazi bez pogovora!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Srecko
15-09-2012, 10:10
Ako je uzet u US ne vazi garancija u EU, to je rekao i igne lepo, na kutiji, tacnije na poledjini kutije treba da pise gde vazi sve garancija, baci pogled.

matrix
15-09-2012, 14:11
ne vazi garancija da ponovim i ja :no: ali mozda mozes preko activatora da dodelis home button necemu drugom if you know what i mean
edit:jedan moj drugar je dosao iz amsterdama u Berlin i u toku noci je izvrsio malu nuzdu na iphone 4...sta reci...i garancija je vazila posto je evropa.