PDA

View Full Version : iphone 4 CDMA



miljanx88
12-08-2012, 20:47
neki covek je doneo CDMA tel iz amerike i kaze da je nov,nije radio ni minut ali kad ga je uzeo uspeo je naopacke da ugura usb kabl i da slomi power konektor, telefon nece da upali
kaze dugo stoji, uzeo ga je moj drug i doneo da pogledam.... tel starno izgleda kao nov ima kutiju i svu opremu
za seriski na apple sajtu kaze da je replaced ili tako nesto

da li je moguce da je tel crko ili posto je usb bio naopacke ubacen i tako gurnut u struju, ima nekih 3-4 zicica koje su pokrivljene i slepljene uz metal koji ide oko konektora nisam uspeo da ispravim posto ne mogu da im pridjem....... e sad da li je jedina varijanta da bacim tih 1500 din za power konektor ili je moguce da mu je i ploca otisla

???

Srecko
12-08-2012, 21:04
To ne znas... Ili da ides na svoju ruku da ga otvaras, ili da zoves iSrbija servis da njima objasnis sta se desilo pa da oni to pogledaju... Meni "mirise" na problem na ploci... Mada pozovi proveri.

Ajfon xD
12-08-2012, 21:05
Pa ne znam zasto se ne bi upalio ako je samo taj konektor skrcan. Mozda mu je sprzena ploca, a mozda se samo istrosila baterija.
Jel' ti planiras da kupis telefon ili da ga popravis za tog coveka ? :D

Byakuya
12-08-2012, 21:06
Taj telefon ne moze da se koristi kod nas...Bio on ispravan ili ne...

miljanx88
12-08-2012, 21:13
znam da ne moze da se koristi, a nisam kupio ali sam kao planirao, nemam pojma koliko dugo tacno stoji ali mislim da bi trebao bar crvenu bateriju na ekranu da izbaci.... raspitacu se jos oko detalja pa cu videti

Srecko
12-08-2012, 21:14
Savet jedan... ako hoces da koristis taj iPhone kao iPod touch, uzmi covece iPod i mirna ti je glava. Moj savet...

Vuk98
12-08-2012, 23:28
znam da ne moze da se koristi, a nisam kupio ali sam kao planirao, nemam pojma koliko dugo tacno stoji ali mislim da bi trebao bar crvenu bateriju na ekranu da izbaci.... raspitacu se jos oko detalja pa cu videti

Možda je baterija toliko ispražnjena da nema snage da to prikaže. Ali čim za imei kaže apple da je replaced, nisu to čista posla...


Poslato preko Tapatalk sa iPhone 4s

Ajfon xD
13-08-2012, 13:06
Ma zaobidji to i uzmi iPod Touch 4G ili neki 4 CDMA koji radi.
Mozes nov iPod da nadjes za 200 evra, neotpakovan, i mirna ti glava.
Ko zna sta nije u redu sa ovim. Mozda mu je sprzena cela ploca.

Ali ako naidjes na neki CDMA koji radi kako treba, uzmi njega, zato sto ima dosta bolju kameru, duplo vise Rama (512mb>256mb) i navigaciju.

dechak
13-08-2012, 13:53
Ili za 150/170e kupi zaklucani i4 i eto ti iPod sa cam i navigacijom za malo para

Vuk98
13-08-2012, 13:54
A možda će nekada u budućnosti moći i da se otključa...


Poslato preko Tapatalk sa iPhone 4s

Byakuya
13-08-2012, 13:55
Na zakljucanom telefonu nece moci navigaciju da koristi...