PDA

View Full Version : iPhone 4 04.12.01 - otkljucavanje!



SAVJEST
10-08-2012, 17:21
Pozdrav prijatelji,
trebapo bih da se mjenjam s tipom za iPhone 4, ali kaze da je zakljucan i da je trenutno u Fr....nisam siguran da li je iz francuske ili je samo otisao u fr.....sta bih trebao da znam od njegovoih karakteristika da bih ga mogao odkljucati na BH Telecom mrezu....ono sto mi je on rekao je to, da mu je WiFi siv i da je zakljucan i kao da ce se moci odkljucati za dva i pol mjeseca?! Ima li smisla??

Babakaj
10-08-2012, 18:06
Trenutno nema smisla. 4.12. se ne moze otkljucati. Jos ako mu je wifi siv moguce da mu je nesto i izgorelo. Bolje preskoci ;)

SAVJEST
10-08-2012, 18:10
HHmmmm.....hvala...sad ne znam sve detalje...kaze mi da ga je posudio djevojci u fr....ali se uskoro vraca....sad me zanima da li ga ona koristi kao tel ili kao nesto drugo :) u svakom slucaju hvala....

.stefan
10-08-2012, 19:07
Ako je telefon sa fr mreze onda moze samo na toj mrezi da se koristi uslovno receno kao telefon,na ostalim ne...

Sto se tice sivog wifi-a moze biti softverski ali pre ce biti da je cip crkao ili da mozda postoji drugi problem sa plocom,u svakom slucaju,sta god da je,zaobidji ti to u sirokom luku ;)

To sto ti drugar kaze da ce kroz dva i po meseca moci da se otkljuca ima smisla u slucaju da mu tad istice ugovor i da mu na njegov zahtev ili kako vec operater otkljuca telefon...ako bas hoces taj telefon,sacekaj lepo tih 2 i po meseca i kad ga navodno otkljuc,ti uzmi i ubaci svoju karticu,ako nadje mrezu i wifi i sve ostalo radi....e onda ga uzmi,u suprotnom nikako!

SAVJEST
10-08-2012, 19:26
Zaobilazim....hvala