PDA

View Full Version : Iphone 3g problem



mesay
06-08-2012, 18:55
Ovako , novi sam ovdje i treba mi pomoc.

Imam iphone 3g i davao sam jaranu i on je nesto uradio sa njim i iphone se upali sve ja radim , samo nije bio otkljucan i sad ja sam htio da ga otkljucam i nesto dirao i pokvario.

Usao sam u Itunes i isao ono : obnovi verziju i azuriraj i onda je to trajalo i onda se pojkavila slika neka i pise : ubaci kopaktibilan sim i mogu samo da ukucam neki kod za emergency ? i tamo vamo preko redsnowa pokusavao i sad mi se iphone ugasio skroz i ne mogu da ga upalim.

Zna li neko kako da fix-am ovo pls ?

dzenopoljac
06-08-2012, 20:32
Prvo nam reci koji je bb u pitanju (settings-general-about-modem firmware). Pretpostavljam da je verzija softvera 4.2.1. Biće da si ga ti zaključao.

mesay
06-08-2012, 21:01
Brate mozes mi naci temu koju sam danas negdje nasao na forumu , naime kad udjes u cidyu ukucas samo neki kod ili adresu i otkljuca ti se telefon pls ?

djingula
06-08-2012, 21:10
Cydia- search-ultrasnow- install - kraj.

mister8ight
06-08-2012, 21:40
Skini whited00r 5.2.1 unlocked (link (http://www.whited00r.com/iphone-3g/)) i idi shift + restore u itunes i dobices svoj telefon nazad...mada kako si opisao, vjerovatno si zakucao BB na 6.15...srecom ima lijeka za to, ali to u nekoj drugoj temi.
Poz..:wave: