PDA

View Full Version : problemi s punjenjem



Sandra
04-08-2012, 00:25
imam iphone 4 vec pola godine i super funkcionise,medjutim pre nekih mesec dana stavila sam telefon da se puni kod drugarice na ono leziste sto ima zvucnike kao i punjac za ipod ,ali je poprilicno star vrv namenjen starijim softverima uglavnom od tad meni na mom originalnom punjacu kad povezem telefon jako cesto napise Charging is not supported with this accesory ,i uvek kad spojim sa kompjuterom on kao funkcionise sync i ostalo ali ne puni se,a preko punjaca se puni ali dosta slabije i sporije,skoro nista,eventualno nekad mi se posreci da ga napuni bez problema,ali uzasno me nervira i brine da li je moguce da sam zbog tog da kazem nekompatibilnog punjaca nesto pokvarila u telefonu?i da li ima neko resenje. hvala unapred.

kakosuper
04-08-2012, 00:37
Meni se isto desilo kada sam stavio na punjac na one externe zvucnike za ipod i javio je da nije podrzano. I cesto posle toga mi se isto javljalo.. Odradio sam restore i sada je sve ok :)

Sandra
04-08-2012, 00:43
u pa super :D samo sto moram backup da uradim da ne bi ostala bez svih podataka :D hvala :)