PDA

View Full Version : Kako prebaciti iphone 3g na 4.2.1?



lignjorad
06-07-2012, 15:39
Pozdrav svima. Verovatno je ova tema bila do sad, ali ne mogu da je trazim.
Imam:
iphone 3g
ver. 3.1
05.11.07
Interesuje me kako da ga prebacim na 4.2.1?
Gledala sam neka uputstva na youtube-u, kako preko redsnow-a, ali mi i dalje neke stvari nisu jasne i plasim se posledica.
Isto tako, kada upalim itunes, kazem mi da je verzija 4.2.1 dostupna i da mogu da update-ujem svoj iphone, ali kad kliknem na update kazem mi da moram da skinem nanjoviju verziju itunes 10.6... Tako ja skinem itunes i kad pustim instalaciju izbaci mi error ''There is a problem with this windows installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact you support personne or package vendor.'' I tako za bilo koju verziju itunes-a. Tako da sada ne mogu da update-ujem preko toga, ako znate neki drugi nacin, napisite mi milom vas. Hvala uapred. :)

bokimiha
20-09-2012, 19:41
Molim za pomoc podigao sam os na 4.2.1 i sad nemogu da upalim tel trazi mi sim carticu a ona je vec unutra.u pitanju je iphone 3 na ekranu mi stiji itunes i usb.molim za pomoc

grux
21-09-2012, 11:59
@lignjorad moras prvo da vidis da li ti je tel simfree ili ne, imas temu kako to da vidis, pa tek onda da radis update, jer ako nije a uradis preko itunes-a zakljucaces tel.

@bokimiha kako si podigao na 4.2.1, preko itunes-a ?

idjole
21-09-2012, 12:49
Pozdrav svima. Verovatno je ova tema bila do sad, ali ne mogu da je trazim.
Imam:
iphone 3g
ver. 3.1
05.11.07
Interesuje me kako da ga prebacim na 4.2.1?
Gledala sam neka uputstva na youtube-u, kako preko redsnow-a, ali mi i dalje neke stvari nisu jasne i plasim se posledica.
Isto tako, kada upalim itunes, kazem mi da je verzija 4.2.1 dostupna i da mogu da update-ujem svoj iphone, ali kad kliknem na update kazem mi da moram da skinem nanjoviju verziju itunes 10.6... Tako ja skinem itunes i kad pustim instalaciju izbaci mi error ''There is a problem with this windows installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact you support personne or package vendor.'' I tako za bilo koju verziju itunes-a. Tako da sada ne mogu da update-ujem preko toga, ako znate neki drugi nacin, napisite mi milom vas. Hvala uapred. :)

Moj ti je savet da ga ne dizes na 4.2.1, mnogo sporo radi 3g na 4.2.1, ostani na 3.1.3 ili 3.1.2 .....


Sent from my iPhone using Tapatalk

grux
21-09-2012, 12:57
Realno nema potrebe za 4.2.1 radi ok ali bez mt, wp. Po meni idealan je 4.1, skini neki custom i odradi restore i to je to.