PDA

View Full Version : Msi p45 platinum, qore2 quad q9550 2,83, ati radeon 4870 1GB



fanste
08-06-2012, 23:31
Skinuo sam Retail Snow Leopard skoro 8gb, skinuo sam iBoot i bacio ga na cd. Sta da radim sa Snow kad je prevelik? Kako da ga rezem? Uzeo sam napravio butabilan usb ali ne znam da povucem boot sa njega

Stimpi
09-06-2012, 16:41
udji u bios i stavinu bootu da prvo pokeece sa flasha

fanste
09-06-2012, 21:23
Ok uspeo sam sa iDeneb v1.3 da pokrenem instalaciju, ali imam problem sa izborom u Customize.. Sta bih trebao da potkacim a sta ne?

dbm
10-06-2012, 20:24
Fanste, koristi retail vec napravljen da je bootabilan, ne'treba ti ni iboot nista. Ne'ma nista u costomize kad udjes na sistem preko retail instaliras samo primary .kextove i kasnije podevas sistem. Procitaj ovo ako te zanima kako i sta uraditi : OSX Install (http://osx.devbin.org/index.php?page=Thread&postID=3#post3)

fanste
10-06-2012, 23:30
Nece Retail da mi podigne, posle instalacije iAtkosa v7 nece nista da podigne nema flaga koji ce ga podici.. A kad podize to sto sam instalirao, zakuca se na Apple logou znaci samo vrti onaj respring kruzic.. A na -v pokaze nesto ...system startup nanosecundes 4xxxxx neki broj tako nesto..

dbm
10-06-2012, 23:40
Fanste, jesi procitao link koji sam ti dao? procitaj ga opet.. Nemoj koristiti Iatkos, i na retail kad ti zakcava vazno je da iskljcuis HPT u biosu, da stavis sve sa IDE na SATA. I opet imas tamo download linkove na mom forumu. (forum jeste nov al popunicu ga sa korisnim informacijama) sve sto te zanima i dalje, slobodno pitaj ovde ili tamo. Ako moze i screenshot da uradis ili da prepises error koji dobijes kad bootas -v.

fanste
11-06-2012, 14:05
Ok, dobio sam nade sada da ce biti ok.. Mislim da mi je pametno da odem i kupim neki najmanji sto jeftiniji Hard kako bih se sa njim igrao, da ne obaram Windows 7

Koji da kupim do 60ak eura? Da li imaju neki koji su se bolje pokazali za Mac Lion? Video sam neki sa oznakom ATA100, kakvi su ti?