PDA

View Full Version : Office za iPad



drmilance
07-06-2012, 23:23
Pozdrav. Interesuje me da li postoji neka aplikacija koja bi funkcionisala kao MS Office. Dakle da mogu da ucitam, editujem, kreiram dokumente kao word, excel i power point? Hvala.

Chuckie
07-06-2012, 23:24
Quickoffice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Byakuya
07-06-2012, 23:25
Office2 HD,Documents to go...

drmilance
08-06-2012, 08:44
Ok, hvala :) A nevezano za office, imam novi iPad, wifi model sa verzijom softvera 5.1. Nije JB, dakle kupljen legalno u Engleskoj... Automatski mi je ponudio da upgradujem softver na 5.1.1. Da li mogu da radim upgrade bez bojazni da cu nesto da ga upropastim. Kapiram, nije iPhone da mogu da ga zakljucam...?

dado
08-06-2012, 09:03
Možeš slobodno, nećeš ništa zeznuti...

djoni1980
08-06-2012, 13:57
Appleov iwork paket nije u potpunosti kompatibilan sa MS Office, npr kad u njemu otvoriš fajl koji si napravio u Ofisu mogu nedostajati neki fontovi ili stranica da bude drugačije formatirana, ali... po mogućnostima i udobnosti rada je za 5 klasa bolji od sličnih rešenja, tipa Quickoffice.
Ja praktično koristim samo Keynote (word processor) i veoma sam zadovoljan mogućnostima + što sinhronizacija preko iclouda odlično funkcioniše i opcije exportovanja fajlova na pc preko iclouda su odlične.

frostonja
08-06-2012, 14:57
Keynote je Powerpoint, Pages je Word. Inace sprema se pravi MS Office za iPad ;)

dejanz
08-06-2012, 15:04
:) pravi office za Ipad kako bi to bilo dobro

lydiasr
08-06-2012, 15:08
App koja se zove CloudOn sadrzi pravi office i jos komunicira sa Dropboxom. Probajte, necete zazaliti, ja sam potpuno odusevljena. Mogu se cak uraditi i ona sitna podesavanja za Word koja na Defaultu umeju bas da smetaju :)

dejanz
08-06-2012, 15:11
ovo isprobavam cim dodjem kuci.Meni najvise treba exel

lydiasr
08-06-2012, 15:16
Veruj mi da je savrsen. Aplikacija je uz to i besplatna :D. Ja nisam mogla da verujem svojim ocima kad mi je otvorio Word i Excel fajl. Naravno, pre toga moras da ga imas na Dropboxu, a sa novim fajlovima to resavam tako sto u jednom folderu napravim po jedan novi i prazan fajl svih formata i onda stalno imam ako mi zatreba.

dejanz
08-06-2012, 15:19
Meni treba da mogu da otvorim exel koji dobijem na mail i da mogu da prepravim u njemu nesto i ponovo ga posaljem.

Byakuya
08-06-2012, 15:24
Onda nesto od onoga sto smo gore nabrojali...

djoni1980
08-06-2012, 17:23
Keynote je Powerpoint, Pages je Word. Inace sprema se pravi MS Office za iPad ;)

Pardon, Pages :embarrassed: čak sam i kupio Pages i Keynote, jer sam bio jako zadovoljan kako rade :)

lydiasr
09-06-2012, 00:04
@dejanz mozes da otvoris u njemu i prepravljas i sve sto hoces. Isprobaj CloudOn, sigurna sam da ces biti zadovoljan

Infernus
11-06-2012, 23:02
ja koristim Numbers za Excel, jako dobar program, po meni najbolji sto se tice Excel datoteka

Apofis
11-06-2012, 23:15
Veruj mi da je savrsen. Aplikacija je uz to i besplatna :D. Ja nisam mogla da verujem svojim ocima kad mi je otvorio Word i Excel fajl. Naravno, pre toga moras da ga imas na Dropboxu, a sa novim fajlovima to resavam tako sto u jednom folderu napravim po jedan novi i prazan fajl svih formata i onda stalno imam ako mi zatreba.

Mozes li da mi objasnis malo detaljnije o Dropboxu,
i koji je link za Download aplikacije.
imam iPad3 tek tri dana, i ova prica je
potpuno nova za mene, mada sam geqneralno, odusevljen iPadaom.q

Mozes slobodno.
Ja sam sinoc to odradio na iPad3 i sve je OK.
Traje ok 5 min.
:brickwall:

vterek
19-06-2012, 13:14
Pozdrav i jedna preporuka za one kojima treba office u oblaku za iPad. OnLive desktop je set Microsoft aplikacija koje mozete koristiti u oblaku preko wi-fi ili preko 3G. Apsolutna preporuka jer mozete raditi sa MS Word, MS Excel, MS PowerPoint kao i sa Adobe Reader X. Dokumenta se mogu preuzimati sa desktopa i racunara i preneti u oblak i obrnuto. Cisto za ljude koji su vezani za Microsoftove proizvode. Pozz

mobradovic
25-06-2012, 10:58
Imam i ja pitanje u vezi office-a, posto sa jako nov u svetu ipad-a.
Planiram da uzem qvoucher i kupim iwork. Ono sto mene interesuje je sledece - da li mogu da kreiram i editujem dokumenta u Pages i Numbers iako nemam u tom trenutku wi-fi pristup (da li iWork radi i sa online fajlovima)?
Mozda je glupo pitanje, ali bolje sa iskusnijim da se posavetujem pre nego kupim.

Marko

djoni1980
25-06-2012, 14:06
Naravno da možeš da kreiraš dokumenta i kad si offline, fajlovi će ostati sačuvani na ipadu, a prebaciće ih na icloud kad sledeći pu budeš konektovan

mobradovic
25-06-2012, 14:31
Pretpostavio sam da je tako, ali ipak da proverim.
Veliko hvala

DinoB
15-07-2012, 21:16
Definitivno Quickoffice. Probao sam ih većinu dok sam bio JB i Excel u Quickoffice-u je najsličniji MS Excelu i ima najviše mogućnosti.