PDA

View Full Version : Zamena funkcije Sleep\wake i volume dugmeta!



somazvanica
06-06-2012, 10:54
pozdrav imam iphone 3g ... i zabada mi slep wake dugme, pa me zanima dali postoji mogucnost menjanja funkcije tih dugmica , recimo da ukljucujem ihpone na volume dugme ... ako me razumete :) hitno ! mi je

Ajfon xD
06-06-2012, 13:10
Mislim da to radi Activator iz Cydie

somazvanica
06-06-2012, 17:08
Mislim da to radi Activator iz Cydie



druze hvala proboa sam ali on moze da zameni funkcije dugmica dok je telefon ukljucen da .. ali recimo da ga iskljucim i da zelim ponov da ga ukljucim... necu moci na volume .. dugme ... ili ??

jer zasta meni zapravo treba! zelim da mu podignem sistem na 4.2.1 jer mi cesto izbacuje poruku da ga nakacim na itunes i to me nervira... stalno ga gasim palim dok se to ne skloni... pa sam mislio da ga updejujem na 4.2.1 ali nemogu da udjem u DFU mod da bi uradio restrore ... i toje u principu najveci problem ... neznam dali postoji neka alatka kojom bi mogao da udjem u DFU mode .. bez drzanja home + sleep wake ...
???

NikolaSRB
06-06-2012, 17:52
Ne bas nazalost, za dfu mode mora da funkcionise na taj nacin,sleep+home



iPhone 3gs 16 gb sim free 5.1.1

Ajfon xD
07-06-2012, 23:05
Ne mozes da ukljucujes telefon ako zamenis funkciju dugmeta Activatorom, zato sto dok je telefon iskljucen, iskljucen je i Activator. Nemoguce je ukljuciti ga ako nemas Sleep/Wake dugme. Takodje ne mozes da ga ubacis u DFU mod ako nemas Sleep/Wake dugme. Ako si iz BG-a odnesi u iSrbija servis Kosovska 28 i oni ti to srede. Ako nisi nosi u bilo koji mobilni servis. To se lako resi. Ili se lepo iscisti dugme ili se zameni flet kabl. Nece da ti uzmu mnogo para za to :) :wave: