PDA

View Full Version : iphone 4 ios 5.0.1. haktivacija



Igor_zg
05-06-2012, 20:05
Imam iphone 4 custom fw 5.0.1. napravljen preko ifaitha, kako da aktiviram mob jer nemam orginal karticu?

probao sam nekoliko verzija redsnowa i javlja error kada odaberem ios cisti 5.0.1.

molim pomoc...


Kada napravim preko snowbreeza custom to mi ne prolazi nikako na itunesu imam problema dok sa custom preko ifaitha prolazi ali nije aktiviran mob

illusion
05-06-2012, 20:27
pogresna sekcija...koji redsnow si probao?

Igor_zg
05-06-2012, 20:33
Probao sam redsnow 0.9.9b8, 0.9.10b1, 0.9.10b6....

Uspio sam sa ovim zadnjim redsnowom, ali sada ne mogu napraviti restore iphona, odaberem da ga ne postavi kao novi iphone nego da obnovim backup preko itunesa, i otvorim itunes i mogu ga postaviti samo kao novi tj upisati kako zelim da se zove, nemam opcije restore from backup...

mozda ima veze jer sam brisao itunes i reinstalirao, ali imam backupove, nesto mi je pisalo za library da se ne poklapaju pa sam vidio savjet na netu da pod library upisem ekstenziju .OLD pa sam tako napravio i usao mi je u itunes bez problema... ali mozda zbog toga nemogu napraviti restore?


EDIT:

Molim pomoć preko snowbreeza nikako nemogu maknut gresku 1601 probao sam sve reinstalirati , mjenjati kabel, port itd... ništa
Jedino uspijevam preko ifaitha bez problema ucitat 5.0.1. custom, ali onda dolazi do problema jailbreakam ga jedva sa redsnowom iz 30tog pokušaja ali to je sve ok, ne mogu preko itunesa napraviti restore starog backupa, kada instaliram svijezi 5.0.1. podesim opciju da napravim restore znaci da ga ne podesim kao novi iphone i on mi ga podesi kao novi i nemam opciju restore from backup..... vazni su mi podaci sto da radim ?