PDA

View Full Version : Nestale ikonice



denikarabenc
23-05-2012, 19:05
Pozdrav. Imam jedan problem. Imam instaliran Whited00r IOS 5.1, i sve je radilo normalno. Instalirao sam Angry birds, Fruit ninja i to je normalono radilo, i onda nisam vise ni gledao to, i danas mi pade na pamet, kad pogledam, nema ikonica. Skinem ponovo, i ponovo nema ikonica. Odem na search i tamo ne moze da nadje ni angry birds ni fruit ninja, a kad odem u settings, tamo postoje opcije za te igrice. Da li neko zna kako da resim ova problem, jer ispada da su igrice instalirane, ali ne postoji u telefonu, pa ne mogu da ih pronadjem.
Edit: Te ikonice sam bio stavio u folder, i ceo folder je nestao, ali imam jos jedan folder koji sam davno napravio, i on jos uvek stoji.

Corleone
23-05-2012, 19:45
Da nisi u sbsettingsu slucajno stavio da ti sakrije te ikonice? Ako nista drugo uradi ponovo restore, za 2G ti je to 5 minuta posla i sto je najbitnije nista ne mozes da zeznes.

komsa
23-05-2012, 19:56
drzi oba dugmeta(home+lock) dok se tel ne restartuje pa ako i dalje nemas ikonice uradi restore :)

Corleone
23-05-2012, 20:04
Pa da moze i hard reset mozda se i povrate. :)

denikarabenc
23-05-2012, 22:14
Zaboravih da kazem, probao sam Hard reset, SBSettings nisam ni instalirao, a ne dolazi u paketu sa IOS koji sam skinuo.
Sve ostale stvari koje instaliram, pojavljuju se normalno, jedino ovo ne...
Nista, mislio sam da postoji neka opcija da ih bar izbrisem, pa instaliram ponovo. Zapravo, nisu mi toiko potrebne, vise zbog devojke, ali opet, lepo je da radi.
Skoro sam stavljao IOS, pa sam mislio da izbegnem to, da ne stavljam ponovo sistem svakih mesec dana kad iskoci neki problem.
Hvala u svakom slucaju

denikarabenc
03-06-2012, 17:03
Nisam stavljao sistem, bukvalno nista nisam radio, i juce se povratile ikonice. Eto, problem se resio sam od sebe.
Pozdrav!

theredkingdoms
04-07-2012, 14:06
pozdrav, imam 3gs 32gb i nestale su mi neke od ikonica ujedno i PHONE ikonica a i kad udjem u SMS izbaci mi poruku za imessage pokusao sam i preko SBSettingsa i preko Springtomize ali nista mi ne uspeva . Ukratko nemam pojma kako da ih povratim !?!??!?! ako moze pomoc

Chuckie
04-07-2012, 14:49
Fulio si forum. Ne nestaju ikone same od sebe.


Sent from my iPhone using Tapatalk