PDA

View Full Version : Wifi problem?



Vladk2
22-05-2012, 14:13
Ovako, doneo mi je ujak iz svajcarske skoro njegov stari 3G, nije mu radio wireless(nije hteo ni da pronadje mreze), kaze da je sve pokusavao i na kraju ga odneo kod majstora, koji mu je popravio, ali mu je rekao da u iTunes-u ne updateuje nista ako mu se zatrazi, inace ponovo nece raditi ( tj. da ne menja verziju, kako sam razumeo ) ..
E sad, jailbreakovan je i ide jako sporo, sto me uzasno nervira, pa sam hteo da ga prebacim na whited00r, koji moj drug koristi i 3 puta je brzi od mog.
SIM je otkljucana, da li ce posle jos jednog JB-a morati ponovo da se otkljucava? Jer ako treba, a meni ne bude radio Wifi, onda ne znam kako da je otkljucam ponovo...

Je l' imao neko slican problem, i zna li sta da cinim ? :D

U sustini meni internet treba samo da skinem par potreblih aplikacija, i treba mi aktivan SIM.. posle nek i crkne :) Hvala

kakosuper
22-05-2012, 15:07
A koji ti je sada fw i koji bb na njemu ako moze da se zna? :)

Vladk2
22-05-2012, 19:31
Phh, mislio sam da sam rekao, a nisam .. O:)

4.2.1 (8C148) , 05.13.04

Vladk2
23-05-2012, 16:34
E ovako, vratio sam sa 3.1.3 i ubacio whited00r, sada je mnogo brze ! :) i ostao je otkljucan, dobro je, jedino sto Wifi ne radi. Mada, pre nije uopste mogao da pronadje mrezu, samo se vrteo kruzic, a sada se konektuje ali ne radi ..
Ali kao sto rekoh i ne treba mi, nasao sam iFunbox, pomocu njega skinuo installous i ostale .deb-ove koji su mi trebali, i sada samo prebacujem skinute .ipa aplikacije i instaliram bez wifi-ja ^^ jee...
Mada bi mi dobro doslo i kad bih nasao nacin da ga popravim... O:)