PDA

View Full Version : wi-fi poludio



dusanbp
22-05-2012, 00:25
Cio dan imam problema sa wi-fi. Pojedine aplikacije (koje koriste net) otvara bez problema, a pojedine nikako nece. Evo npr. aplikacija b92 u jednom trenutku nece da se poveze sa wi-fi, a posle pola sata hoce. Restartovao sam i ruter, radio hard reset na iphone, reset network settings i nista nije pomoglo. Cak sam i komsijin wi-fi isprobao i slican problem imam.

Ni u jednom slucaju nece da mi otvori Puffin browser, operu mini, safari, app store, a fb aplikacija radi bez problema kao i mail.

Sta moze biti problem?!

iPhone 4s, jb 5.0.1

mmilos82
22-05-2012, 01:12
uradi forget network i probaj da se ponovo povezes za tu mrezu...

NikolaSRB
22-05-2012, 07:34
Reset network settings

iPhoneSA
22-05-2012, 08:12
Mene je internet zezao na svim Apple uređajima u kuci, radio resete, forgete itd...međutim ono što je pomoglo je što sam promjenio channel na routeru...po defaultu skoro vecina ljudi ostavi na 11 pa se onda mjesaju signali itd, itd...uglavnom sada sam stavio neki visi channel koji nije nikako zauzet bar u mom naselju (ne mogu se sjetititi koji, ima neki app da se izmjeri koji je najviše zauzet) i sad sam miran sve ide ko po loju...mozda da probas to...meni je pomoglo i to pravo...

DSA
22-05-2012, 10:13
Skini wifi analyzer sa cydie, on ce ti preporuciti kanale koji su najmanje ili nikako zauzeti

iPhoneSA
22-05-2012, 10:21
Da to sam ja skidao i on koji mi je kanal preporucio, ja stavio i miran sam sad:)

dusanbp
22-05-2012, 11:02
Hvala vam... Jutros sve normalno radi, ali ipak cu odraditi to sto kazete...


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk