PDA

View Full Version : Problem sa muzickim player-om



human_torch
16-05-2012, 11:10
11354

kako da se rezim ove pesme sto je nzm ni ja kako ostala tu , a nema je u itunes-u :S jel postoji neki nacin da se obrise ?

human_torch
18-05-2012, 00:06
https://mycotopia.net/forums/attachments/trash-talk/119553d1236695443-longest-lasting-tt-t-topic-ever-bump.gif

Jailbreaker
18-05-2012, 02:01
Postoji, pesmu si skinuo negde sa interneta koja je vezana za neciji iTunes account, kada prebacujes pesme sa iTunes-a, iTunes sam provaljuje pesme koje su povezane ili kupljene na njegovom store-u, sto znaci da pesmu mozes obrisati jedino tako sto ces obrisati backup starih podataka i obrisati tu pesmu svg iTunes-a ako vec nisi. Kao sto vidis pesma ti je zasencena jer iTunes ne moze da je prebaci sa tovog iClouda bez sifre email adrese sa koje je ta pesma kupljena, tako da znas sta je ako te stalno pita da uneses sifru neke nepoznate email adrese. :)

human_torch
18-05-2012, 12:16
aham .. kapiram , sad cu da probam da vratim backup ... mada sam ja pesmu skinuo sam youtuba preko konvertera i nzm jel mozes da vidis, iznad je pesma sa istim nazivom i nju je procitao .. moguce da je nesto zakucalo :)

Jailbreaker
18-05-2012, 12:32
Samo taj problem moze da bude, znam to se i meni desavalo da sam pesmu skinuo sa konvertora ali opet :( Probaj pa javi kakvi su rezultati :) Samo pobrisi iz iClouda podatke i to je to :)

human_torch
18-05-2012, 21:25
obrisao sam i podatke i nece :( .. ma ko ga ebe , ako je zapelo da stoji tu neka ga , ne smeta mi nista :)