PDA

View Full Version : problem sa prebacivanjem muzike



denikarabenc
09-05-2012, 20:50
Imam probem sa prebacivanjem muzike. Kad hocu da prebacim muziku na iPhone, izbaci mi poruku "Attempting to copy to the disk "Deni's iPhone" failed. The device is not connected". Kada tu kliknem ok, odna izbaci iTunes could not copy "Himera - Leave this place" to the iPhone, because iPhone "Deni's iPhone" disconnected, a sve vreme na telefonu pise Sync in Progress (i tako moze da stoji satima). Onda idem slide to cancel, i na iTunes vise ne pokazuje kao da je konektovan telefon, a na telefonu pise da se puni. . Probao sam da promenim kabl, da zamenim USB, negde na netu sam procitao da treba svi ostali USB slotovi da se oslobode, pa sam uradio i to... Nista ne pomaze, i dalje ne moze da prebaci muziku. Poslednji put sam bas davno prebacivao muziku, kad sam uradio poslednji restore na whitedOOr custom, ali se ne secam koji, davno je to bilo. Ako je neki hint, mislim da je poslednja stabilna verzija bez foldera. U pitanju je iPhone 2G
Ima li neko resenje, ili moram da ponovo uradim restore?

Pavle
09-05-2012, 21:04
probaj da skines neki program da izlistas sve foldere iz ip-a i da ubacis tipa copy/paste...

denikarabenc
09-05-2012, 21:16
OK, a da li je potrebno da pravim one foldere tipa F00, F01, ili samo da ubacim muziku?

EDIT:
Ok, izgleda da je problem ipak u hardveru, jer kada sam probao i ovako, desi se kao da se izbaci telefon sa kabla

Pavle
09-05-2012, 21:31
onda restore...

denikarabenc
09-05-2012, 22:11
probacu kasnije u toku dana, pa javim kako je proslo.
Pozdrav!

denikarabenc
09-05-2012, 23:16
hm, kaze da firmer nije kompatibilan, i nece ni da krene da radi restore... Skinuo sam sa whitedoor sajta poslednju verziju koju su okacili.

EDIT:
Probam ponovo da skinem, mozda sam slucajno pogodio pogresnu verziju...

denikarabenc
09-05-2012, 23:53
krenuo restore, i pukne unknown error. Ubacim u DFU, krene, i izbaci gresku 2002, i od onda itunes ne prepozna vise telefon. Sad cu da probam da reinstaliram itunes.

EDIT:
Sada je greska 1600, a koristio sam iREB. Probam jos koji put, sta mi vec padne na pamet, pa cu sutra probati na drugom racunaru ako ne uspe.
Sada je javio i gresku 14, sto bi valjda bilo ako ima problema sa USB-om?
Sutra cu biti u prilici da probam na drugom racunaru, a mozda i kabl nije dobar, pa se zato desavao problem koji sam imao.
Javim ako uspem da resim!
EDIT2:
Resen restore. Ostala je jos muzika, naslov teme, a to cu sutra.

EDIT3:
krenuo sam danas da prebacujem muziku, i nekih 100 pesama je prebacio normalno, i onda se itunes zapucao, sve dok ne izvadim iphone iz racunara, i tako onda nekih pola sata se zapucavao kad ubacim telefon. Posle je opet radio lepo, nekih pola sata, i onda opet je poceo da se zapucava, i tako sve u krug... Ni jedno resenje koje sam nasao na internetu nije pomoglo, tako da ne znam kako uopste da resim to. Ako ima neko neku ideju, pomogao bi dosta.
Pozdrav!