PDA

View Full Version : Zamena stakla na Ipod-u kod nas?



Koren
18-07-2009, 16:07
Pozdrav svima,

Zna li neko gde bi moglo da se zameni staklo koje ide preko displeja koje je samo malo napuklo? Znaci nije pukao sam ekran nego samo staklo preko njega.

Svaka informacija dobrodosla :)

PozZ

BaneK
18-07-2009, 17:18
e-mail: [email protected]
tel: 061/20-50-230 (radnim danima od 10-17h)

Koren
20-07-2009, 16:32
Hvala, pisao sam im ali sam dobio negativan odgovor. Da li jos neko zna neko mesto kod nas? Ne mora da bude BG.

PozZ

Pittsburgh
24-07-2009, 13:39
Kontaktraj zvanican servis gde se ulaze i garancija...Koliko se ja secam ulica je Maksima gorkog,blizu mesta gde sece Juzni bulevar...Koliko ja znam oni ga ne popravljaju nego traze novi(tako e u garanciji),ali ih ti za svaki slucaj pitaj da li rade popravke...

Satyr
24-07-2009, 16:09
i ako ides u servis uradi restore posto verovatno nece nista hteti da rade ako si uradio jailbreak

milospfc
27-07-2009, 10:40
Jel zna neko gde ima da se kupi Invisible shield za iPod touch 2g?!

Koren
07-08-2009, 21:11
Nisam uspeo nista da uradim pa bar da napisem da ljudi znaju kako stoje stvari kod ovakvih situacija.

Uradio sam restore i odneo ga u radnju iStyle u Uscu jer mi je najbliza od tih nazovimo ih zvanicnih radnji. Iako je iPod pod garancijom, odmah su mi rekli da ne vazi za ovaj slucaj jer je u pitanju fizicko ostecenje prouzrokovano padom (ovo je nekako i bilo ocekivano) ali sam im ga svejedno ostavio da vidim kakve su mi opcije.

Dobio sam odgovor da oni ne servisiraju uredjaje nego samo vrse zamenu za novi. U mom slucaju posto garancija ne vazi, rekli su mi da bi cena tog zamenskog uredjaja bila skoro identicna kao nov iPod, tako da sam naravno odustao.

S'obzirom da je napuklo samo staklo (malo) i da je displej ispod njega potpuno funkcionalan, nalepicu mu samo neku od onih zastitnih (mirror) folijica i nastaviti da ga koristim.

Hvala svima na savetima. PozZ