PDA

View Full Version : Whited00r i blackd00r za iphone 3g



iNiko
03-05-2012, 11:29
Ćao svima,

Imam 3g i poludeo sam od iosa 4 pa sam odlucio da se vratim na 3.1.3 i furam ovaj custom whited00r 5, a bnlack door nije hteo da mi aktivira mrežu, iako je kao instalirao cydiu. Nego, interesuje me ima li nekjo iskustva sa njima, ja sam za sada zadovoljan sa whitedoor ali me iritira sto mi ne radi black :-) elem ako je neko probao interesuju me njegove impresije sa ta dva custom roma ili ako neko ima neki treći da preporuči!

pozdrav iNiko

illusion
03-05-2012, 12:30
Ćao svima,

interesuju me njegove impresije sa ta dva custom roma

CUSTOM ROM? pa nije ovo android :D

mmilos82
03-05-2012, 12:35
ljudi please koristite prave termine to je custom software ili custom firmware... nikako nije CUSTOM ROM, nije android :)

AlerteR
03-05-2012, 12:42
Pa ne znam, uglavnom 1. KAZE SE Custom / Cooked Firmware, a ne ROM.
2. Whited00r je zakon, nisam ga koristio ali vidim na netu svi ga preporucuju ;)

iNiko
03-05-2012, 14:05
ok, momci, baš vam hvala za razjašnjenje koji sinonim(nadam se da vam je jasno da je svaki firmware ustvari rom a firmware je software koji je upisan u, opet, rom memoriju) se koristi kada je u pitanju precious iphone, to mi je veoma pomoglo a sada ako neko ima iskustva sa whited00r ili blackdoor CUSTOM FIRMWARE-om neka mi, molim vas, napiše šta misli o njemu, pogotovo ako neko može da ih uporedi ko je koristio oba :-) hvala unapred :-)

DinoBg
03-05-2012, 14:37
Whited00r je super fora za 3g makar po meni koristio sam ga al davno bese :D a blackd00r su neki likovi koji su iskoporali whited00r tako da ti je po meni sigurnije nabacis whited00r ;)


iPhone using Tapatalk

iNiko
03-05-2012, 15:19
e, vidiš to nisam znao, da je blackdoor kopija. evo imam ga par dana, ali mi je napravio neki picvajz sa aplikcaijama,mada sam delimicno ja kriv, jer sam ukljucio svoj apple store nalog pa je verovatno to sredilo stvar dibidus :-( opet cu da ga ubacim i onda cu da mu ugasim multitasking, hocu da me ne zeza baterija :-)

Ajfon xD
03-05-2012, 20:17
Imao je jedan tezak bug u Wihted00r-ovom iOS 5. Neki njihov kernel se nije poklapao sa Cydiom i stalno bi kresovao na Respringu kad se instalira novi Tweak i moras Hard Reset. Taj bug sam ja imao pre 4-5 meseci. Ne znam da li su ga sad resili. Inace ovako je Whited00r extra.