PDA

View Full Version : iPhone 4s sa CDMA mreze



predrag89
24-04-2012, 04:02
Imam prosto pitanje. Sta se desava ako se kupi polovan iPhone 4s, kupljen u Kanadi, zakljucan na neku kanadsku CDMA mrezu gde je i kupljen. Posto 4s ima sim slot, sta se desava sa tim sim slotom? On je zakljucan? Da li i on moze da se otkljuca na recimo Telenor (posto sam kod njih) i uz GEVEY All in One da koristim normalno? Molio bih odgovor, posto imam coveka tamo, pa bih uzeo tu iPhone 4s. Hvala!
:)

botro82
24-04-2012, 06:57
evo ti moj problem http://www.isrbija.net/showthread.php/29996-iphone-4s-sprint-(USA)

predrag89
24-04-2012, 15:38
Cekaj, znaci kazes da jedino Sprint modeli (Sprint je inace CDMA mreza?) mogu da se koriste ovde, ali da budu 5.0 i 5.0.1 i pre toga da ih otkljucam i da nadjem Gevey koji podrzava CDMA, jel tako? Jel ovaj Gevey All in One podrzava CDMA? On je 40 evra, trebalo bi da podrzava? Nisam najbolje skapirao pa zato ponovo pitam. Mene bas interesuju Kanadski operateri, pa ako je neko kupio da kaze ovde, pomoc je dobrodosla uvek. :))

fury
30-04-2012, 08:12
Cekaj, znaci kazes da jedino Sprint modeli (Sprint je inace CDMA mreza?) mogu da se koriste ovde, ali da budu 5.0 i 5.0.1 i pre toga da ih otkljucam i da nadjem Gevey koji podrzava CDMA, jel tako? Jel ovaj Gevey All in One podrzava CDMA? On je 40 evra, trebalo bi da podrzava? Nisam najbolje skapirao pa zato ponovo pitam. Mene bas interesuju Kanadski operateri, pa ako je neko kupio da kaze ovde, pomoc je dobrodosla uvek. :))

Bilo koji 4s da je lockovan na cdma (sprint&verizon) mozes da uzmes i koristis kod nas samo gadjaj ios 5.0.1 i uzmi gevey multi network uradi jb i instaliraj furious mode i to je to ,mozes i sa iosom 5.1 al moras da cekas jb za 5.1 ok je i ios 5.0 al ne znam kako ces da uradis update na 5.0.1 to sad nije moguce bez blobsa za 5.0.1

martezvitez
20-06-2012, 17:56
Bilo koji 4s da je lockovan na cdma (sprint&verizon) mozes da uzmes i koristis kod nas samo gadjaj ios 5.0.1 i uzmi gevey multi network uradi jb i instaliraj furious mode i to je to ,mozes i sa iosom 5.1 al moras da cekas jb za 5.1 ok je i ios 5.0 al ne znam kako ces da uradis update na 5.0.1 to sad nije moguce bez blobsa za 5.0.1

Zdravo, vidim da imas puno informacija o 4S , pa me interesuje vise sa funkcionalne strane, kako telefon zna preko cega da radi CDMA ili sim card...
Jel mozda kad vidi da je ubacena kartica on prebaci na karticu ili sta?

Hvala unapred