PDA

View Full Version : Kad saljem novu poruku da mi izbaci samo brojeve



GSM_kuca
24-04-2012, 02:52
Iphone 4 je u pitanju 5.0.1 i nervira me kad ocu da kucam novu poruku izbaca mi ful tastaturu a ja bih samo brojeve ako moze?

Kurta
24-04-2012, 02:55
Ti koristi onda Nokiu 3310 :P salu na stranu, ja jos nisam cuo da to moze, a iskusniji clanovi neka me isprave ako gresim... Qwerty tastatura je keva :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Chuckie
24-04-2012, 03:04
Vjerujem da postoji neki Cydia tweak za ovo.

dado
24-04-2012, 08:07
Bio je tweak na cydiji. "Numpad Keyboard", probaj možda još uvijek radi...

miodrage
24-04-2012, 11:06
Aaaaa... jasno mi je... nemas broj u imeniku (recimo svalerka), ali znas broj napamet, i zelis numericku tastaturu za kucanje broja iskljucivo... To mi kazi...
Ne moze, jer cim uneses podatke za MMS, on automatski podrazumeva da ces ti da kucas mozda mail nekome, a saljes preko MMS. Mozda jedino neki tweak sa cydie, ali cisto sumnjam....

GSM_kuca
24-04-2012, 11:09
Eeee vidis da znas o cemu pricam...A ne memorisem brojeve i onda me ludi dok vozim treba da bodem sitne brojeve,a prsti su mi ko srpska kobaja i onda sam ti na muku...

Pomagaj ako znas...

miodrage
24-04-2012, 17:42
Pa sta da ti kazem - memorisi brojeve :D I ne kuckaj dok vozis, pogotovu ne na touchscreenu. Da imas neki blentav telefon za kuckanje sa normalnom tastaturom, pa i onda mozes da nastradas u saobracaju jer mozak je zauzet drugom stvari i tzv. psihicka sekunda je drasticno produzena - sto moze da dovede do vrlo teskih posledica.