PDA

View Full Version : Folije i iPad 3



jaffarbp
21-04-2012, 15:20
Interesuje me da li je neko nasao i koristi neku zastitnu foliju za iPad 3? I ako da, kakvi su utisci i posto i gde je kupljena? Unapred zahvalan :)

milan64586
21-04-2012, 16:59
Koristim na svim apple uredjajima Bodyguardz. Po meni najkvalitetnija, UBEDLJIVO, zaštita koju možeš da nabaviš. Pored BG-a jedino vredno pomena po kvalitetu, na osnovu mog iskustva je ZAGG, ali ZAGG dosta ružnije izgleda i narušava izgled uredjaja. Ja prodajem bodyguardz (nisam ti zato preporučio), ali nemam trenutno folije za iPad 3. Inace probao sam jos dosta toga, ali jednostavno po kvalitetu samo zagg ili bodyguardz, a ako se ukljuci i faktor lepote, onda samo bodyguardz.

jaffarbp
21-04-2012, 17:01
A ipad 2 folije ne bi pasovale? Mislim barem na prednju, zadnji deo mi je ionako permanentno futroliran ? Inace imam zagg na mojoj iPad jedinici ali mi se ne svidja sto je sve preeevise gumasto, ko da nije ipad u pitanju :D

milan64586
21-04-2012, 17:07
Mislim da bi pasovale od iPad 2. To ti kazem. Zagg folije su, moje misljenje, malo deblje i samim tim daju gumastiji osecaj. Plus kada ih posmatras sa strane vidi se onaj "efekat pomorandzine kore", izgledaju onako neravno. Ja sam ih ranije redovno koristio i sto se tice kvaliteta stvarno su vrhunske, ali vizuelno nisu tako sjajne. Tacnije super one izgledaju. Ja sam bio super zadovoljan sa njima dok nisam probao bodyguardz. Posle toga mi je iPhone izgledao jedno 30% lepsi i onda sam ukapirao da su one ipak dosta bolje resenje (narocito sto su po kvalitetu potpuno iste). Probao sam i stealthguards i best skins ever i jos dosta toga, ali iako su sve to ok zastite, ipak su zagg i bodyguardz daleko ispred po kvalitetu. Bodyguardz cini mi se i ima bolji isecaj u ruci. Manje osecas da drzis uredaj prekriven folijom, mada naravno ne mozes da osetis aluminijum, ako je u ptianju folija. Razlika mora ipak da postoji.

milos94.ristic
29-04-2012, 09:46
Sta mislite da li moze da se izgrebe displej na novom iPadu, usled igranja igrica tipa "fruit ninja" ? Moja sestra ponekad igra, a ima dugacke nokte :vb_kez:

komsa
29-04-2012, 11:49
Noktima ne bi trebalo(ako su njeni) ali prstenje, cirkoni i ostala pomagala definitivno da....:)

milos94.ristic
30-04-2012, 01:31
Znaci prirodni nokat ne moze da ga izguli? :)

komsa
30-04-2012, 12:06
stavi foliju za svaki slucaj,ne kosta puno(obicna kineska providna) a moze da spase ekran od ogrebotina...............