PDA

View Full Version : gevey ultra s multi network malo zeza



fury
17-04-2012, 10:17
ok imam 4s sa verizona cdma mreze na 5.0.1,uradio jb sa absinthom i sledio uputstvo instaliranja furious moda odradio restart pokupio kod i na furious mod aplikaciji uradio register i sljaka sve otkljucao se odmah,medjutim kad sam sam tel zakacio na itunes itunes me pitao dal zelim da uradim update carrier mreze ne ios verzije znaci carrier mreze,prihvatio sam i odmah posle toga se vratila verizon mreza i poruka da moram da aktiviram tel inace ja sam u usa trenutno,i sadddd sta god da uradim dal obrisao furios mod,restartovao tel 100 puta itd reset settings mreze i svega jednostavno nece da ga otkljuca nisam uradio erase all settings and content jer znam pre da kad je tel jb da ce stati na apple logu,imam cak i program belu karticu da programiram gevey na verizon znaci sve sam korake isao ispocetka sa ovog linka
http://applenberry.com/store/instructions/gevey-ultra-multi-network

al neda mi se da dobijem crni ekran da je tel otljucan nema sanse tj dobio sam jednom posle svega ovog sto se desilo al nije se pojavila mreza,probaoi manuel trazenje mreze jok,e sad jedino mi pada napamet da radim svez restore 5.0.1 preko 5.0.1 pa opet iz pocetka jel to moguce sad? znam da moram da menjam gs.apple liniju nego me zanima jel to sad dok je 5.1 u fazonu za 4s moguce i cime hvala

bvucetic
17-04-2012, 11:12
Sto si prihvatio update Carrier Settingsa :O Ne mozes restore ni sa SHSH ni sa gs.apple ne vredi ti, 5.1 nije jb-ovan a 5.0.1 se ne potpisuje, ispao si glup kad si to uradio :O

fury
17-04-2012, 13:38
Pa sta sad to je to? Ma mora da ima neka fora Nisam iOS version updejtovao I dalje je 5.0.1

fury
17-04-2012, 16:09
Resen slucaj obrisao carrier bundles preko i fun box-a radi gevey sad

GieM
17-04-2012, 18:36
Planiram da kupim tel u USA Moguce je da ce biti sa verizon ili sprit mreze, pa me zanimanu islustva sa tom gevey karticom. Da li daje telefonu kompletnu funkciomalnost, da li rade svi servisi, da li ispada i mreze, da li preporucujes? Hvala!

fury
17-04-2012, 20:28
radi dobro