PDA

View Full Version : problem sa pravljenjem custom ipsw preko snowbreeza



dr.dick
13-04-2012, 11:00
pokusavam sa snowbreezom da napravim custom ipsw na 4.2.1, i naravno hocu da instaliram ipad baseband, i uvek cekiram tu opciju, ali kada ga instaliram na telefonu uvek ostane 05.15.... i tako svaki put. prosli put sam to uspeo resiti tako sto sam instalirao custom napravljen red snow alatom koji sam skinuo sa neta, ali ovaj put nece jer mi izbacuje gresku 1600 sto znaci da nisam dobro usao u dfu mode. a kad instaliram custom napravljen snowbreezom ne izbacuje mi i pusti do kraja da se instalira... inace u dfu mode ne mogu uci na standardan nacin jer mi ne radi power dugme, pa ulazim na jedini preostali, i mislim da ce mi uvek pokazivati error ako pokusam da instaliram ipsw od redsnowa, zato sam osudjen na snowbreeze. pa pitam, u cemu je problem, zasto nece da mi stavi 06.15?

botro82
13-04-2012, 11:57
iamo sam isti problem,kako ga resi ti.Moras da isto to odradis samo sa IOS koji ti je bio poslednji predpostavljam da je 5.1 ili 5.0.1 i isto sve odradis sa snowbreezom sam je bitno da je poslednji koji je bio na njemu.
Ja sam se mucio sa 3gs bb 5.16.05 FW 5.1 pa minimum 5h nema sta nisam pokusava isti problem i error ili ako sve prodje ne digne mi bb,a kad sam mu napravio custom na 5.1(koji je bio u njemu) uspelo ;)

hm sad vidim da je u pitanju 3g tako da ti je sigurno bio 4.2.1 ili 4.1 probaj sa 4.1 istu pricu ;)

iLove
13-04-2012, 12:20
Aj vidi jel ces ovdje mozda pronac rijesenje;

http://www.sinfuliphone.com/showthread.php?p=364970#post364970


iLove4s Tapatalk