PDA

View Full Version : Tweak problem



keske
12-04-2012, 23:34
Ubacio sam neki budjavi tweak stride i sad mi se telefon zeznuo.
Evo ovako: Kad ga ukljucim na ekranu se pojavi lock screen, ali zauzima samo cetvrtinu ekrana. Ispod toga je sareno, kao tv pokvaren, a desno ot toga samo crno.
Kada otkljucam fon ne reaguje mi na komande, mogu samo da pozovem SBSettings. Mogu da pristupim fonu preko WIN SCP. U kom folderu se nalazi ovaj tweak i mogu li na ovaj nacin da ga obrisem? Hvala!
Ajde nekoo.. Ne radi mi se restore.. :(

Sandi
12-04-2012, 23:50
Otkljucaj ga nekako i iz cydia obrisi i onda ako ga zelis bas instaliraj sa iHR jer ja imam taj i radi perfektno. Za brisanje kroz win scp ili neki slican program ce morati neko drugi da odgovori ili probaj na google.

keske
12-04-2012, 23:55
mogu ja da ga otkljucam ali na home screen ne mogu da mrdnem, nista. Nasao sam nesto, ali preko mobile terminal, i jos nekih terminala, ja to ne kapiram

Sandi
12-04-2012, 23:58
Jbg... Strpi se malo da jos neko kaze sta misli... Znas i sam da ako uradis update/restore gubis jb na neodredjeno vreme...

CJay
13-04-2012, 00:46
Ako mozes da pristupis SBSettingsu, mozda mozes u Mobile Substrate addons da iskljucis Stride. Samo idi na off...telefon ce se respringovati pa vidi da li ce da proradi, a trebalo bi ako mu Stride pravi problem. Nemoj nista drugo da cackas pod Mobile Substrate posto tu ima dosta bitnih sistemskih funkcija i iskljucivanjem njih mozes da napravis problem. Kad disejblujes Stride, idi u Cydiju i samo ga obrisi...javi rezultate...

keske
13-04-2012, 01:13
ne moze tako zato sto kad mi otvori sbs ne mozes nista da radis, ne reaguje.
Resio sam, najzad. Nasao sam na nekom sajtu ove 3 lokacije
/var/lib/dpkg
/private/var/stash/applications
/private/etc/apt
obrisao sve sto se zove stride, a zatim
/library/mobilesubstrate/dynamiclibraries.
ovo su podesavanja. I odavde sam izbrisao sve sto se zove stride. I, posle restarta ponovo je sve ok. Nadam se da cu nekome da pomognem